Diriliş Ertuğrul 60. Bölümde Neler Olacak Sultan Alaeddin’in Gelişi 1 haziran Final

Diriliş Ertuğrul 60. Bölümde Neler Olacak İşte Detaylar

Güncelleme: [mavibuton]Diriliş Ertuğr8 ul dizisi Türkiye Kupası Final maçı nedeniyle bir hafta ertelendiği için normalde 1 haziran da olacak final 8 hazirana ertelenmiştir. [/mavibuton]

Trt 1 ekranlarının en sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul 60. Bölüm ile final yapmaya hazırlanıyor. Diriliş Ertuğrul’un sezon finalinde ise diziye bir yeni oyuncu daha dahil olacak.  Diriliş Ertuğrul dizisinin sezon finalinde diziye Sultan Alaeddin’de dahil olacak ve olayları çözecek.

Diriliş Ertuğrul 1 Haziran Final Özeti

Diriliş Ertuğrul’un 1 haziran akşamı ekranlara gelecek final bölümünde Ertuğrul Noyan’ı sonunda Sultan’a ulaştırmış ve Şehzade Yiğit’in  herhangi bir isyan çıkarmadığını ispatlamıştır; Ertuğrul Bey Sultan Alaeddin’e kendisini anlatmıştır; ancak annesi ve kardeşlerine derdini anlatamamıştır.

Sultan Alaeddin ise yine Noyan’ı öldürmemiş ve saraya götürmek istemiştir.

Turgut Alp ise Noyan’ı yakalayıp öldürmeyen Ertuğrul Beye çok öfkelidir. Diriliş Ertuğrul dizisinde önümüzde ki sezon yer almayacak oyuncular bir bir Ertuğrul Bey ile görüş ayrılığı yapmaktadır.

Ertuğrul Bey  Sultan Alaeddin’den izin almıştır ve Bizans sınırına gitmek için beyler ile görüşmüştür; ancak kimse Bizans sınırına gitmek istememektedir. Ertuğrul ailesi ve kendisine inan güvenen beyler ile göçe başlamıştır.7

Diriliş Ertuğrul 60. Bölüm Fotoğrafları

Diriliş Ertuğrul 1 Haziran Final Fragmanı

 

Diriliş Ertuğrul 60. Bölümde Neler Olacak Sultan Alaeddin’in Gelişi 1 haziran Final (1 Yorum)

  1. Bir şey sorabilirmiyim turgut alp zamanında osman beyede kılıç arkadaşı oluyor. Turgut alp nasıl ayrılıyor yoksa bu dizi tarihi değiştiriyormu?