Diriliş Ertuğrul 59. Bölümde Neler Olacak Emir Sadettin Köpek Ölür 18 Mayıs

Diriliş Ertuğrul 59. Bölümde Neler Olacak Emir Sadettin Köpek Ölür 18 MayısDiriliş Ertuğrul köpek saadettin

Diriliş Ertuğrul dizisi yeni bölümü 18 mayıs çarşamba akşamı izleyici ile buluşacak. Diriliş Ertuğrul dizisinin 2015 2016 sezonunun finalini yapmasına çok az kalmışken obalarda da ortalık tam anlamıyla cehenneme dönmüştür.

Diriliş Ertuğrul dizisi 60. bölümü ile 25 mayıs çarşamba akşamı 2015 2016 sezonunun sezon finali ile ekranlarda olacaktır.

Diriliş Ertuğrul dizisi 2016 2017 yeni sezonu ne zaman başlayacaktır? Detaylar için [mavibuton]TIKLAYINIZ [/mavibuton]Diriliş Ertuğrul 59. Bölüm

Diriliş Ertuğrul 18 Mayıs Özeti

Tuğrekin’in ölümü obaya büyük bir yas getirmiştir; ancak Ertuğrul için artık büyük savaş yeni başlamaktadır; artık savaş Noyan ile değil Selçuklu Emir’i Emir Saadettin Köpek’ledir. Ertuğrul artık bu savaşı neticelendirecek ve Saadettin Köpek’in hain olduğunu Erzurum’a gelen Selçuklu Sultan’ına ispat edecektir.

Emir Sadettin Köpek canının tehlike de olduğunu görünce kaçmaya çalışcaktır; ancak Selçuklu Sultanı kendine karşı isyan çıkaran ve sultan olmaya çalışan göz bebeği komutanına acımayacaktır.

Noyan ise çevresinde kimsenin kalmaması sebebi ile artık buralardan çekilme derdindedir; ancak Gündoğdu kendisine ve obasına bu kadar zarar vermiş Noyan’ın peşini bırakmak istememektedir.

Diriliş Ertuğrul 59. Bölüm Fragmanı