Diriliş Ertuğrul 58. Bölümde Neler Olacak Tuğtekin’in Ölümü 11 Mayıs

Diriliş Ertuğrul 58. Bölümde Neler Olacak Tuğtekin’in Ölümü 11 Mayıs

Diriliş Ertuğrul 58. BölümTrt ekranlarının tarihinde en çok izlenen yapımı olma özelliğine sahip Diriliş Ertuğrul dizisi yeni bölümü ile yine nefesleri kesecek. Sevilen dizi Diriliş Ertuğrul 58. bölümü ile 11 mayıs çarşamba akşamı izleyicisi ile buluşacak.

Diriliş Ertuğrul dizisinde artık bu sezonun son iki bölümüne girildi. Diriliş Ertuğrul dizisi sezon finali ne zaman? Diriliş Ertuğrul sezon finalinde neler yaşanacak? Detaylar için Tıklayınız

Diriliş Ertuğrul 58. Bölüm Özeti

Noyan sonunda verdiği sözleri tutmaktadır ve Kayı ve Dodurga obasının başına çökmüş ve ortalığı karıştırmıştır. Gökçe Hatun’un ölümü üzerine Tuğtekin için artık hayat durmuştur. Tuğtekin’in ilk amacı Noyan’ın soyunu kurutmaktır; ancak Tuğtekin’in bu hırsı Tuğtekin’in hem Ertuğrul ile arasının bozulmasına hemde hayatına mal olacaktır.

Diriliş Ertuğrul 11 mayıs özetinde Sungur TEKİN ile Ertuğrul arasında ki tartışmalar sonunda görüş ayrılığına kadar varır. Bir disiplin içinde ve Sultan’a bağlı olarak yetiştirilmiş Sungur TEKİN; Saadettin Köpek’in kendine verdiği uç beyliği yalanın peşinden gitmeyi yeğler.

Saadettin Köpek Sungur Tekin’in zaafı olan Sultan’a bağlılığı kullanır ve Dündar’ı öldürmeye gider. Dündar’ın ölmesi Ertuğrul için bardağı taşıran son damla olacaktır.

Diriliş Ertuğrul 58. Bölüm Fragmanı – Diriliş Ertuğrul 11 Mayıs Fragmanı