Diriliş Ertuğrul 26 Nisan Var mı Yok mu? Diriliş Ertuğrul 86. Bölüm Fragmanı Neden Çıkmadı?

Burak 19 Nis 2017 Diriliş Ertuğrul  0

Diriliş Ertuğrul  dizisi 26 nisan çarşamba günü yeni bölümü olan 86. bölümü ile ekranlarınızda olacak; ancak bu hafta fragman biraz geç çıkacak. İzleyiciler Diriliş Ertuğrul  dizisinin bölüm sonunda fragmanın verilmesine alıştığı için fragman çıkmayınca hemen sıkıntıya düştüler; ancak  stres yapmaya gerek yok fragman yetişmediği için verilemedi.

Diriliş Ertuğrul’da Geçen Hafta Neler Yaşandı? Dündar Bey Obaya Geri Dönecek mi?

Diriliş Ertuğrul dizisinde bir yandan hüzün varken diğer yanda da sevinç vardır.  Diriliş Ertuğrul dizisinin 19 nisan çarşamba aklamı yayınlanan bölümünde Dündar Bey Vasilyus keferesinin elinden kurtarılmıştır; ancak Doğan Hatun’u hiç bir şey geri getirmeyecektir.

Gülçiçek Hatun’un söyledikleri Dündar Bey’in yüreğine mıh gibi saplanmıştır; bir de obanın beyi abisi Ertuğrul Bey Dündar Bey’in hem beyliğini hemde alpliğini elinden almıştır.

Dündar Bey ise kalbinde ki sızıyı bir türlü dindirememiştir. Günyeli’yi elleri ile öldüren  Dündar Bey oba da durmasının gereksiz olacağınu düşünürek obayı terk edecektir; ancak ilerleyen haftalarda yaşanan sıkıntılar nedeniyle Dündar Bey abisine yardım etmek için obasına dönecektir.

Bu nedenle Batuhan Karacakaya için şuanda Diriliş Ertuğrul dizisinden ayrılma gibi bir durum söz konusu değildir. 

Diriliş Ertuğrul Alçiçek (Beyzanur METE) Kimdir ?
Diriliş Ertuğrul Dizisi Neden Yok Neden Final Yapıyor?
Diriliş Ertuğrul Diriliş Osman (Burak Özçivit) Kimdir?
Diriliş Ertuğrul Dizisi Öykü Çelik Kimdir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.