Diriliş Ertuğrul 24 Mayıs’ta Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor(89. Bölüm)

Burak 18 May 2017 Diriliş Ertuğrul  0

Diriliş Ertuğrul sevenlere kötü haber geldi.  Diriliş Ertuğrul dizisinin 24 mayıs çarşamba akşamı 89. bölümü ile izleyicisi karşısına çıkması bekleniyordu ancak beklendiği gibi olmadı.  Diriliş Ertuğrul  dizsii 89. bölüm fragmanı yayınlanmayınca izleyici bir açıklama bekledi. Açıklama ise Trt1’den geldi.

Trt1’de  24 mayıs çarşamba akşamı Diriliş Ertuğrul dizisi yerine bir sezondur yayınlanan UEFA Avrupa Ligi Final maçı yayınlanacak. UEFA Avrupa Ligi Final maçı 24 maıs çarşamba akşamı 22:05’de ekranlarda olacak. Final de Hollanda’nın Ajax ve İngiliz  Manchester United takımları arasında oynanacak.

 Diriliş Ertuğrul 89. Bölüm Fragmanı Ne zaman verilecek?

Diriliş Ertuğrul  dizisinin 89. bölümü ise 31 mayıs çarşamba günü izleyicisi karşısında olacak.  Diriliş Ertuğrul  dizisinin 89. bölüm fragmanı ise 24 Mayıs çarşamba akşamı Ajax – Manchester United maçı sonrasında verilecek. 

Peki Ajax ve İngiliz  Diriliş Ertuğrul dizisi gelecek sezon devam edecek mi?  Diriliş Ertuğrul sezon finali ne zaman? Tüm sorularınızın cevabı için [mavibuton]tıklayınız[/mavibuton]

Diriliş Ertuğrul 24 Mayıs 89. Bölüm Fragmanı

Fragman şuanda yayınlanmadı

Diriliş Ertuğrul Alçiçek (Beyzanur METE) Kimdir ?
Diriliş Ertuğrul Dizisi Neden Yok Neden Final Yapıyor?
Diriliş Ertuğrul Diriliş Osman (Burak Özçivit) Kimdir?
Diriliş Ertuğrul Dizisi Öykü Çelik Kimdir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.