Diriliş Ertuğrul 2. Sezon Yeni Katılan Oyuncular Kim Kimdir ?

Diriliş dört yeni oyucu ile 2. yeni sezona girecek işte Aytolun, Tuğtekin, Korkut Bey ve Artuk karakterlerini canlandıracak oyuncular kimler ? gerçek isimleri 

Bu sezon 2. yeni sezonunu çekmeye hazırlanan Diriliş Ertuğrul’a yeni katılan oyuncular ile kadrosunu iyice güçlendirmeye başladı. 30 Eylül Çarşambadan itibaren her hafta TRT 1 de yayınlanacak Diriliş yeni sezonda da izlenme rekorları kırmak istiyor.

İşte Yeni Katılan Oyuncular ve Karakterleri 2015-2016 Sezonu

Aytolun rolündeki kadın Kimdir ?

diriliş ertuğrul aytolun kimdir
             Evrim Solmaz

Aytolun karakterini canlandıracak isim Evrim Solmaz. Hacattepe tiyatro bölümünü bitiren oyuncu 43 yaşında. Bir çok dizi ve filmde oynayan oyuncu son yıllarda yayınlanan Hanımın Çiftliği ve Umutsuz ev kadınları gibi dizlerde oynamıştı.

Tuğtekin Rolünde Oynayan Oyuncu Kimdir ?

diriliş ertuğrul tuğtekin kimdir
            Uğur Güneş

Diriliş Ertuğrul yeni sezona katılan en önemli oyunculardan olan Tuğtekin canlandırmasını Uğur Güneş yapacak. 1987 doğumlu oyuncu Ankara da dünyaya geldi. Benim İçin Üzülme dizisinde oynayan oyuncu artık Tuğtekin rolünde göreceğiz.

Tarihte Suriye Selçuklu Ataybeyi olan Tuğtekin Şam Atabeyliği Böriler’in kurucusudur.

Korkut Bey Kimdir ?

diriliş ertuğrul korkut bey kimdir
        Hüseyin Özay

Diriliş Ertuğrul dizisinin bir başka yeni oyuncusu Hüseyin Özay. Canlandıracağı karaktere uygun Korkut Bey sertliği ile dikkat çekecek. Önemli bir tarihi canlandırma yapacak oyuncumuz gazeteci geçmişi ile dikkat çekiyor.

Diriliş Ertuğrul Artuk Kimdir ?

diriliş ertuğrul artuk kimdir
          Ayberk Pekcan

Artuk canlandırmasıyla oynayacak Ayberk Pekcan 45 yaşında önemli bir dizi film oyuncumuz. Kurtlar Vadisi Pusu Şemo karakteriyle hatırladığımız tecrübeli oyuncu yeni sezonda Diriliş’in yeni oyuncularından.

Sizlerde bu Diriliş 2. Yeni sezona katılan oyuncular hakkında yorum yazarak diziyi daha popüler yapabilirsiniz.