Diriliş Almıla Hatun Ölecek Mi? Öldü Mü?Diziden Ayrılacak Mı?

Burak 31 May 2018 Diriliş Ertuğrul  0

Diriliş Ertuğrul Almıla Hatuın ölecek mi? Diziye geçtiğimiz bölümlerde dahil olan Almıla Hatunun ajan olduğu ortaya çıkmıştır. Noyan’ın kız kardeşi olduğunu öğrenen Ertuğrul, Almıla Hatuna ne yapacak? Almıla Hatun ölecek mi?

Dizinin son bölümünde Ertuğrul, Ögeday’ın ölümünün ardından Moğol otağından kaçmayı başarmış ve kendisine yolda kurulan pusudan Turgut Alp ve Bamsı tarafından kurtulmuştur. Bu sırada Ertuğrul Noyan ile mücadele verirken Günalp, Almıla Hatun ve diğerlerinin Noyan’ın adamı olduğunu öğrenmiştir. Ertuğrul haberi alır almaz obaya doğru harekete geçerler.

Almıla Hatun ise bu sırada Osman’ın otağına girmiş ve beşiğinin başına gelerek Osman’ı ve kardeşlerini öldüreceğini söyler. Şimdi herkesin merak ettiği konu Osman’ı kim kurtaracak? Almıla Hatunun hain olduğunu öğrenen Ertuğrul Almıla Hatun’u nasıl cezalandıracak?

Ertuğrul bir kadını ne olursa olsun öldürmez. Fakat Almıla hatun bir savaşçı olduğu için onlarla birebir cenke girerse Almıla Hatun ölebilir. Almıla Hatun ölür ise Noyan bunun intikamını çok sert ve kanlı alacaktır.

Diriliş Ertuğrul Alçiçek (Beyzanur METE) Kimdir ?
Diriliş Ertuğrul Dizisi Neden Yok Neden Final Yapıyor?
Diriliş Ertuğrul Diriliş Osman (Burak Özçivit) Kimdir?
Diriliş Ertuğrul Dizisi Öykü Çelik Kimdir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir