Dip Dizisi Oyuncuları Konusu ve Karakterleri

Burak 20 Şub 2018 Dip  0

Dip Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Konusu Kim Kimdir ?

Türkiyenin online dizi platformu Puhu Tv ikinci projesini duyurdu. TMC yapım tarafından hazırlanan ”DİP” Mart ayında internet ortamında yayınlanmaya başlayacak. Her sezon 13 Bölüm şeklinde yayınlanacak olan dizinin oyuncuları ve konusu hakkında da ilk bilgiler gelmeye başladı. Dizinin başrolünde İlker Kaleli yer alacak.

Senaryosunu Emre Özdür ve Başar Başaran’ın yazdığı diziyi Altan Dönmez yönetiyor. Dizi ortalama bir saatlik bölümler halinde yayınlanacak. Dizide Neslihan Atagül İlker Kaleli’nin partneri olarak başrolü paylaşacak. Dizide  İstanbul Polisi ile birlikte çalışan ve intihar girişimlerinde kişileri ikna etmekle görevli Psikiyatrist Sahir ile gizemli bilim kadını Bilge’nin hikayesi anlatılıyor.

Dip Dizisi Oyucuları

İlker Kaleli (Sahir)

5 Mart 1983 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 16 yaşındayken Coca Cola’nın reklamlarında yer almıştır. İstanbul Kültür Üniversitesinde eğitimine devam ederken diğer yandan Şahika Tekand’dan özel oyunculuk dersleri almıştır. Mezun olduktan sonra İngilitere2ye gitmiş ve burada 4 sene yaşamıştır. Burada da uzun süre oyuculuk üzerine özel dersler almıştır.   Son isimli dizi ile ekran kariyerine başlamış daha sonra Kayıp Şehir ve Poyraz Karayel dizilerinde boy göstererek kariyerini sürdürmüştür.

Neslihan Atagül (Bilge)

20 Ağustos 1992 İstanbul doğumludur. 2006 Yılında Yaprak Dökümü isimli dizi ile oyunculuğa başlamış ve büyük bir izleyici kitlesi tarafından tanınmıştır. Daha sonra Mahsun Kırmızıgül’ün yönettiği Hayat Devam Ediyor isimli dizide yer almıştır. Son olarak Fatih Harbiye isimli dizide boy göstermiştir.

Erdal Beşikçioğlu

5 Ocak 1970 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Hacettepe Üniversitesi Konservatuar bölümü mezunudur. Çok sayıda tiyatro oyununda yer almıştır. Behzat Ç Bir Ankara Polisiyesi isimli dizi ile geniş kitlelerce tanınmayı başarmıştır. Ankara Devlet Tiyatrosu’ndaki görevine halen devam etmektedir. Son olarak Kanal D ekranlarında yer alan Adı Efsane dizisinde yer almıştır.

Olgun Toker

1988 yılında Mersinde doğan oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimleri almıştır. Hayat Şarkısı isimli dizi ile tanınan oyuncu  daha sonra Şeref Meselesi , Benim Adım Gültepe ve Kaaradayı gibi dizilerde yer almıştır.

Dip Dizisi Fragmanı :

 

 

 

Hiç Benzer Yazı Bulunamadı Malesef :(

“Dip Dizisi Oyuncuları Konusu ve Karakterleri” üzerine 2 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Ikisi cok yakismis bu diziye

  2. Osman dedi ki:

    Yakında internet dizileri normal dizilerin yeri alacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir