Demir Adını Sen Koy’a Geri mi Dönecek? (Umut AKSOY)

Adını Sen Koy dizisinde sizlere ayrılık haberi verirken geçen hafta bir ziyaretçimiz Demir karakterini dizinin kadrosunda yer aldığı hatta jeneriklerde de isminin çıkmaya başladığını söyledi.

Ben aslında daha önce Umut AKSOY ile görüşmüş ve Adını Sen Koy dizisine geri dönmeyeceğini teyit ettirmiştim; ancak eminde olamadım ve jeneriğe baktım gerçekten bazı bölümlerde var.

Acaba Leyla Amerika’ya gitmeyecek de Demir mi gelecek? Gelen tepkilere göre senaryomu değişti dedim ancak gerçekler tekrar bilgi almam ile ortaya çıktı.

Adını Sen Koy dizisinde bir flash back yani geriye dönüş sahnesi olduğu için Demir karakteri jeneriklerde yer almış; zira Umut AKSOY ile görüşmemde asla dönmesi ile ilgili yeni bir gelişmenin olmadığını Adını Sen Koy’un kendisi için tamamen bittiğini belirtti.

dizibilgi google play

Demir Adını Sen Koy’a Geri mi Dönecek? (Umut AKSOY) (24 Yorum)

  1. Demir cox onemli karakteridi kac zamander dizidan ayrilib ama ginada yeri bos hissolur. Umut aksoyun gonlun alip dondarmak garagior.

  2. ben Erkan beyle Hazal hanimi cok seviyorum hatta Hazal hanimdan ilham alarak oyuncu olmak istiyorum her gece ruyamda onlari goruyorum

  3. benden olursa dizi hic bitmesin ancak bu yil bitseydi cok iyi olurdu sezon finaline de az kaldi bunlar ne zaman evlenicek acaba

  4. bencede donsun Demiri cok seviyoruz leylada rahatlasin artik dimi bi evlensinlerde kurtulalim boyle giderse bunlar evlenmeyecek.

  5. nihayet demirin geri gelmesi gerekiyor neden çıkartılıyor zehranın tek arkadaşı onun sevgilisi çıkartılıyor ikiside kiminle dertleşecek okadar kişiden ikisinimi görmüş senarist

  6. omer ve zehra sizi cooooox seviyoruzzzz iyiki diziye cekilmisz iyiki varsz ve dizi barede bizlere melumat veren herkese daha dogrusu emeyi kecen her kese twk ederiz

  7. Yaa keşkə dönsə çook istiyorum dönməsini ama bi başka yersə leylanın çıkacaını okumuşdum. Umut Alkoy dönməz daha

  8. Geri döneceyine inamiram zira qiriqiniqlarina ayirilmişdi umut abi qalibi coq qirilmişdi bece dömeyecek. Dönerise coq mutulu oluruz fanari hediden aritiq coq herikez coq mutulu olar.