Demet Tuncer Kimdir ? ( Çocuklar Duymasın Mary )

Çocuklar Duymasın Mary Smith biz onu Amerikalı olarak tanıdık. Oynadığı yıllarda Amerikan aksanıyla gerçekten Amerikalı mı diye çok soranımız olmuştur. 14 yıl sonra tekrar Çocuklar Duymasın setinde göründü. Yıllar önce İsmail beyle evli olan Mary 14 yıl sonra İstanbul’a gelerek eski eşini ve sevgilisini görecektir. 

Demet Tuncer Kimdir ?

Çocuklar Duymasının ilklerinden olan Mary karakterini canlandıran Demet Tuncer 1975 yılında İstanbul’da doğdu. Oldukça başarılı bir eğitim hayatı olan Tuncer Amerika’nın New Mexico eyaletinde siyasal bilgiler ve müzikal tiyatro eğitimini devam ettirdi. Demet Tuncer, 2002 yılında başlayan ve izlenme rekorları kıran  “Çocuklar Duymasın” adlı dizide canlandırdığı Amerikalı Patron Mary Smith karakteriyle tanındı.

Demet Tuncer Çocuklar Duymasın dizisinin yanı sıra Arapsaçı, Kadın Terzisi ve Yahşi Batı sinema filmlerinde rol almıştır. Demet Tuncer reklam, seslendirme, müzikal, tiyatro ve sosyal sorumluluk projelerinin yanı sıra üst düzey toplantılarda, ödül törenlerinde, yurt içi ve yurt dışı kongrelerde sunum ve konser faaliyetleri de sürdürmektedir.

Çocuklar Duymasın 6. Bölüm Fragmanı

dizibilgi google play