Demet Akbağ İle Çok Aramızda Neden Yayınlanmıyor Neden Yok Bitti mi

Demet Akbağ İle Çok Aramızda programı Neden Yayınlanmıyor? İşte detaylar

Demet Akbağ ile Çok Aramızda 2016 yaz sezonunda sezon finali yaparak ekranlara kısa süreliğine veda etmişti. Daha sonra 2016 2017 yeni sezonu için yazın çekimler yapılmış ve eylül ayında Demet Akbağ ile Çok Aramızda çekimleri bitmişti.demet-akbag-aramizda-neden-yok

Demet Akbağ ile Çok Aramızda’nın hazır bölümleri bitmesinin ardından 11 aralık pazar günü yayınlanacak 11. bölümü ile ekranlara veda edecek.
Demet Akbağ ise kendi yönetmenliğini yaptığı Demet Akbağ ile Çok Aramızda için “Böyle şeyler uzayınca tadı kaçıyor. Onların devam edesi varsa da benim yok. Zaten anlaşma o şekildeydi” açıklaması yaparak Demet Akbağ ile Çok Aramızda’nın final yapacağını açıkladı.

Demet Akbağ İle Çok Aramızda Eski Bilgiler

Demet Akbağ İle Çok Aramızda fotoğrafları (1)Demet Akbağ İle Çok Aramızda  programı ilk bölümü ile 7 mayıs cumartesi günü izleiyci ile buluştu. Eğlenceli dakikaların yaşandığı Demet Akbağ İle Çok Aramızda’nın ilk bölümü izleyici tarafından da oldukça beğenildi

Demet Akbağ İle Çok Aramızda programında ünlü sanatçılara ve normal halka çok profesyonelce tasarlanmış şakalar yapılacak. Tamamen bir tasarım harikası olan şakalar ile insanlar hem çok endişelendirilecek hemde çok eğlendirilecek.

Demet Akbağ İle Çok Aramızda programının şuan için planlanmış bir bitiş veya final tarihi yok; ancak bu tür programlar çok fazla maliyetli olmaması sebebi ile otalama 3 reyting alması onların devam etmesine ve reytnig kaygısı yaşamamasını ağlayabilir.

Demet Akbağ İle Çok Aramızda programında şakalar profesyonelce olduğu için belli bir prodüksüyon maliyetleri ortaya çıkacaktır bu nedenle biraz daha fazla reyting beklenebilir. Genel olarak Pt2 diye tabir edilen haber öncesi dönemde yayınlanan şaka programlarından daha az reyting beklentisi varken Pt1 diye tabir edilen reklamların en çok para getirdiği dönemde yayınlanan programlardan daha çok reyting beklenebilir.

READ  Demet Akbağ ile Çok Aramızda Neden Final Yaptı Neden Bitti

Bakalım Demet Akbağ İle Çok Aramızda programının reytingleri nasıl gidecek. Hep birlikte göreceğiz.Demet Akbağ İle Çok Aramızda