Deli Gönül Fatmanur Kimdir? Tuvana TÜRKAY

Fox Tv ekranlarında haziran ayında izleyicisi karşısına çıkması beklenen yaz dizisi Deli Gönül’ü yakından tanımaya devam ediyoruz. Deli Gönül dizisinde kadın başrol oyuncusu olarak güzel oyuncu Tuvana TÜRKAY yer alacak. Tuvana TÜRKAY Deli Gönül dizisinde Fatmanur isminde hem sesi güzel hem kendi güzel bir kıza hayat verecek?

Tuvana TÜRKAY Kimdir?

1990 yılında İstanbul’da doğan Tuvana Türkay 27 yaşındadır. Beykent Üniversitesi Radyo televizyon bölümü mezunu olan Tuvana TÜRKAY 1.74 cm boyunda ve 54 kg’dır. İlk olarak çocuk oyuncu olarak reklam filmlerinde yer alan Tuvana TÜRKAY Sercan Yıldırım ile yaşadığı aşk ile ismini duyurmuştur. Yer Gök Aşk dizisinde canlandırdığı Bade karakteri ile ile tanınmış Kara Para Aşk dizisinde Bahar karakteri ile baş rol olarak yer almıştır.

Deli Gönül dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter listesi için tıklayınız

Deli Gönül Fatmanur Güzel Nasıl Bir Karakter?

Deli Gönül dizisinde Fatmanur güzel sesi ile Antakya’nın en güzel kızlarındandır. Şükran muhtemelen dizide Murat Ünalmış’ın hayat vereceği Kadir Hoca karakterine aşık olacaktır. Deli Gönül dizisinde Fatmanur ve Kadir aşkı bizleri beklemekte.

Fatmanur her ne kadar bir müzisyen olmak istese de Babasının baskıcı tutumu onu yıldırınca müzik öğretmenliğini kabul edip bu baskıyı kırmayı planlamıştır. Müzik öğretmeni olunca Hatay’a atanmış ve Kadir ile tanışarak hayatına farklı bir yön vermiştir. Çok nazik ve ince ruhlu bir kız olmasına rağmen bir Karadeniz inadı da vardır.

Deli Gönül Fatmanur Kaç Yaşında?

Deli Gönül dizisinde Şükran 20’li yaşlarda güzel bir kızdır. Deli Gönül dizisinde Şükran karakteri bol bol yanık türküler söyleyecek ve kalbimizi dağlayacaktır.

Deli Gönül Şükran Kimdir?

Deli Gönül dizisinde Şükran Ölçek karakterine hayat veren Hayal Ada TOPAKKAYA dizi de 6 yaşında tatlı mı tatlı bir toruna hayat verecek. Hayal Ada TOPAKKAYA’nın canlandırdığı Şükran karakteri Mustafa dedenin torunudur. Şükran masallara çok meraklıdır. Onun penceresinden hayat bir masal diyarı gibi görünmektedir. Çok konuşkan ve sempatik bir çocuk iken sonradan yaşadığı travma sonrası konuşmayan bir çocuk hali ne gelmiş ve herkesi çok korkutmuştur. 

 

dizibilgi google play