Deli Gönül Neden Yayınlanmıyor Yayın Günü mü Değişti

Burak 12 Tem 2017 Deli Gönül  0

Güncelleme 30.08.2017: 

Yapımcılığını 25 Film’in üstlendiği, başrollerinde Murat Ünalmış ve Tuvana Türkay’ın yer aldığı ‘Deli Gönül’ dizisi 4 eylül pazartesi 10. bölümü ile final yaparak ekranlara veda edecektir.

Salı akşamları ekranlara gelen Deli Gönül dizisinde yayın gününde değişikliğe gidildi. Fox TV’den yapılan açıklamaya göre dizi bundan sonra pazartesi akşamları yayınlanmaya devam edecek.  25 Film’in yapımcılığını üstlendiği; başrollerde  ise Murat Ünalmış, Tuvana Türkay, Çiğdem Batur ve Ogün Kaptanoğlu’nun rol aldığı dizide istenen reytingleri alamadığından böyle bir değişikliğe gidildiği düşünülüyor.

Bundan sonra pazartesi akşamları 20.00 da yayınlanacak olan dizide geniş bir oyuncu kadrosu bulunuyor. Dizinin bu kararı almasında şüphesiz Dolunay dizisinin de etkisinin de olduğu gözden kaçmamalıdır. Dolunay dizisi ekranlara fırtına gibi girmiş ve reytinglerde birinciliği kimseye kaptırmamıştı.

Deli Gönül dizisinde Antakya’dan İstanbul’a uzanan heyecanlı bir serüvende izlenecek iki öğretmenin aşk hikayesi anlatılıyor. Ancak bu şekilde gün değiştiren filmlerde ya erken final haberleri geliyor ya da dizi ekranlardan kaybolup gidiyor. Yapımcılığını üstlenen 25 filmin nasıl bir yol izleyeceği merak konusu…

Deli Gönül 3. Bölüm Fragmanı

 

Deli Gönül Neden Final Yapıyor? Finalde Neler Olacak (10. Bölüm)
Deli Gönül 11 Haziran Aman Aman Türküsü(Bir ayrılık bir yoksulluk biride ölüm)
Deli Gönül Yeni Sezonda Devam Edecek mi?
Deli Gönül Fatmanur ve Kadir Düğününe Bombayı Kim Patlattı Kim Koydu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.