Deli Gönül Ne Zaman Final Yapacak?

Burak 27 Haz 2017 Deli Gönül  0

Güncelleme 

25 Film’in yapımcılığını üstlendiği Deli Gönül dizisinden kara haber geldi. Bayramın son günü Deli Gönül dizisi ekranlara veda edecek. Medyatava’nın haberine göre Deli Gönül  dizisi 4 eylül pazartesi günü 10. bölümü ile ekranlara veda edecek. Deli Gönül ne yazık ki reytinglere yenik düştü. Fox Tv Deli Gönül’ün yeni sezon onayını vermedi böylece dizinin çekimleri de noktalandı.

4 Temmuz salı günü ilk bölümü ile Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan Deli Gönül dizisi ne yazık istenen performansı gösteremedi. Murat Ünalmış ve Tuvana Türkay’ın başrollerinde yer aldığı Deli Gönül dizisinin şuanda kaç bölüm yayınlanacağı belli değil ancak; dizinin eylül ayına kadar sözleşme imzaladığını düşünüyoruz.

Deli Gönül dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakterleri için [mavibuton]tıklayınız[/mavibuton]

Deli Gönül Dizisi Reytingleri

Deli Gönül 1. Bölümü ile 4 Temmuz 2017 Salı günü 3.01 reyting alarak 3. sırada yer aldı.

Deli Gönül dizisi yaz sezonunda en önemli iki rakibi Dolunay ve Adı Efsane arasında tam ortada yer aldı. Açık söylemek gerekirse Dolunay dizisinin tekrarı bile Deli Gönül’ü geçti hatta 2 kat reyting aldı. Adı Efsane ise Deli Gönü dizisinin gerisinde kaldı. Bu reytingler böyle devam ederse Deli Gönül dizisi eylül ayında final yaparak ekranlara veda edecektir.

Açık konuşmak gerekirse Deli Gönül dizisi devam etmek istiyorsa senaryosuna acil çeki düzen vermeli. Deli Gönül dizisi ilk bölümü ile adete çok hızlı aktı. İzleyici neler olduğunu bile anlayamadı. İlk bölümde tanıştılar ilk bölümde evlendiler; hatta patlama oldu öleceklerdi ölmediler ve ayrıldılar. Neler oluyor abi bu ne kadar acele. 

Ayrıca izleyici Anadolu da çekilmiş bir dizi bekliyordu. En azından izleyiciyi bağlayana kadar Anadolu da kalsaydı set. Daha ilk bölüm bitmeden set İstanbul’a taşındı.

Eylül ayında yeni sezon dizileri ile birlikte sezon dizilerinin de yeniden başlaması sonrasında Deli Gönül dizinin sözleşmesinin uzatılıp uzatılmayacağına karar verilecektir. Deli Gönül dizisinin muhtemelen ilk yayın hakları sözleşmesi 10 bölüm yapılmıştır. Bu durumda Deli Gönül dizisi çok yüksek bir başarı gösteremezse muhtemelen 5 eylül salı günü Deli Gönül dizisi sezon dizileri başlamadan final yaparak ekranlara veda edecektir.

Deli Gönül Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Şuanda Deli Gönül dizisinin kaç bölüm yayınlanacağı belli olmadı. Deli Gönül dizisinin kaç bölüm yayınlanacağı ile ilgili sözleşme detayları belli olduğunda sayfamıza eklenecektir. 

Deli Gönül dizisi başladığında dizinin reytingleri ile ilgili sizlere bilgi vereceğiz. Benim tahminim Deli Gönül dizisi yaz sezonun en başarılı dizileri arasında yer alacaktır. Deli Gönül dizisi konusu itibari ile yeni sezonda devam etme şansını diğer dizilerden daha fazla görüyorum.

Deli Gönül Yeni Sezonda Devam Edecek mi?

Yaz dizilerinin çoğu yeni sezonda devam etme şansı olmayan diziler arasında; hatta yaz dizileri için kısa senaryolu diziler olduğunu yaz sezonu sonunda zaten senaryonun da bittiği söyleniyor. Yaz dizileri için kelebek ömürlü diziler denebilir; ancak Deli Gönül dizisinin  Antakya’da çekilmesi ve diğer diziler gibi Deniz kum sahil konulu olmaması sebebi ile bence en az ocak 2018’e kadar devam edecektir. 

Deli Gönül Final Fragmanı

Fragman şuanda yayınlanmadı

 

 

Deli Gönül Neden Final Yapıyor? Finalde Neler Olacak (10. Bölüm)
Deli Gönül Neden Yayınlanmıyor Yayın Günü mü Değişti
Deli Gönül 11 Haziran Aman Aman Türküsü(Bir ayrılık bir yoksulluk biride ölüm)
Deli Gönül Yeni Sezonda Devam Edecek mi?

“Deli Gönül Ne Zaman Final Yapacak?” üzerine 3 yorum

  1. Deniz dedi ki:

    Benim seyrettigim en güzel dizi bu kadar kötü dizi varken bu bitmez

  2. Seren dedi ki:

    Öncelikle ben diziye haksızlık edilir diye düşünüyorum bir kere dizinin zaten fazla reklamı bile yapılmadan yanına başlanıldı Eminim bazı kitleler görmemiştir bile ama acı olan başka bir durum var ki bizde öyle bir millet var ki maalesef nerede tarih kokan faydalı eski alaturka tadları veren diziler varken saçma sapan entrikalı ahlaksız diziler daha çok hoşa gidiyor.Öncelikle filmi eleştirmeye gelecek olursam evet her şey ilk bölümden verildi ne bu acele dedirtti hatta patlamaya gelince direkt şunu uyandırdı eee ne olacak şimdi filmde ne kaldı bu filmin sonu olmayacak mıydı galiba bu sefer her dizinin aksine bir şey yapmak İstemişler finali önce verdiler dizi sonrasını anlatacak falan ama devamına bakınca anlaşıldı ki film zaten ordan sonra başlıyor o ayrılıktan sonra neler olacağı be kavuşamayan sevdalığı konu alacak Ve de sadece üç ay sürecek bir dizi için zaten ne kadar daha yavaş ilerleyeceklerdi senaryonun devamını bilmiyoruz ki bizi daha neler bekliyor diye…Fox tv o kadar aptalca dizilere yer verdi ve de enteresandır tutuldu ki bence bu dizi devam etmeli aslında her kaliteli diziye imza atan TRT nin harcı bir filmdi bence ama neyse şimdi keşkelere değil önümüze bakacağız ama bence kesinlikle bitmemeli evet senaryo biraz daha merak cezbedici olabilir ama kaldırılmamalı

  3. zeroc dedi ki:

    konuyu yazan arkadaş yazmışsında yazmışsın …bana göre bize göre……yaz için çekşlen bir dizi olduğu belli olan diziyi eylül ayına kadar sözleşme yapılmış demek ne kadar abesle iştigal etmekse……dolunayla bu dizinin hitap etmeye çalıştığı kitleyi görmezden gelmekde o kadar haksızlık…..yorum yapmaktan ziyade size göre bize göre değilde bekleneni verin…gerçi yazdığınız konuya bir saygı duyulması gerekmiyor ama….yinede zahmet edip yazmışsınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir