Deli Gönül Kadir HOCA Kimdir (Murat ÜNALMIŞ)

Bir çok dizinin sezon finali ve final yapmasıyla birlikte gözler yazlık dizilere çevrilmişti Fox Tv’nin 25 film adlı yapım şirketine çektireceği yeni dizisinin adı olan Deli Gönül seyircisiyle buluşacağı günü bekliyor. Çok yakında Fox Tv de yayınlanacak olan Deli Gönül dizisi drama türüyle seyircilerin karşısına çıkacak.

Deli Gönül Mehmet Kadir Ölçek Kimdir?

Kadir hoca aslen Hataylı bir edebiyat öğretmenidir. çok sevilen bir adam. Yardımsever, fedakar, eli açık bir adamdır. Öğrencilerinin iyi bir insan olması tek hedefidir. Ablası, bir dağ köyünde rastladığı Mustafa dede ve torunu Şükran ile birlikte yaşamakta ve Şükran’ı kızı gibi sevmektedir. Fatma Nur’a aşık olacak ve farklı dünya olan İstanbul’a uzanacaktır.

Çekimlerine Mayıs ayında başlanan dizinin Senaryosunu Ali Yaraş üstlenirken dizinin yönetmen koltuğunda ise Selim Demirdelen ve Berat Özdoğan oturuyor. Deli Gönül dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter listesi için tıklayınız

peki şimdiden merakla beklenen Deli Gönül dizisinin başrolünde kimler oynuyor ?

Yakında fox tv de yayınlanacak olan Deli Gönül dizisinin başrolünü Murat Ünalmış dizideki ismi ile Kadir HOCA yer alıyor. bir çok projede başarılı işlere imza atmış olan Murat Ünalmış’ın başroldeki kadın yardımcısı Tuvana Türkay olurken şimdiden diziseverlerin merakla beklediği bir proje olmuş durumda

Murat Ünalmış’ın Yer Gök Aşk dizisinde canlandırdığı yusuf karekterinden sonra Deli Gönül Dizisinde canlandıracağı karekter ise şöyledir;

Dizide bir öğretmen rolünü canlandıracak olan Murat Ünalmış’ın Kadir Hoca karakteri, sevdiği , değer verdiği herşeyi kaybetmesi sonucunda yeni bir hayata başlamak için istanbul’a gelmiştir . İstanbulda bir özel okulda öğretmenlik yapacak olan Kadir Hoca’nın büyükşehir hayatına tutunma çabasını ve aşk hikaylerini dizide seyiredeceğiz.

dizideki ismi Kadir Hoca olan yakışıklı oyuncu Murat Ünalmış kimdir ?

1981 yılında Kayseri de dünyaya gelen Ünalmış Kayseri de çocukluğunu geçirdikten sonra İstanbul’a gelmiştir.
Gençlik dönemi İstanbulda geçen Murat Ünalmış lise yıllarında Fenerbahçe spor klübünde profosyonel olarak basketbol oynamıştır.
1.87 boyunda olan Ünalmış ilk olarak Mahsun Kırmızıgül’ün yönettiği Güneşi Gördüm filminde tanınmıştır.
kariyerinde bir çok dizi ve sinema filmi çeken Murat Ünalmış yakında Fox ekranlarında yayınlanacak olan Deli Gönül adlı dizinin başrolünü üstlenecektir.

 

dizibilgi google play