Deli Gönül Dizisi Nerede Çekiliyor Antakya’nın Neresinde? İşte Set Görüntüleri ve Yeri

Burak 02 May 2017 Deli Gönül  0

Deli Gönül dizisi kolaj çekimleri için Murat Ünalmış Hatay’da. Antakya’da 25 Film tarafından başlanan Deli Gönül dizisi çekimlerinde eğlenceli dakikalar yaşandı ve Murat Ünalmış açıklamalarda bulundu.

Deli Gönül Dizisi Hatay’ın Şemköy ilçesinde yapıldı ve dizinin seti İstanbul’a alındı. 

Deli Gönül Dizisi Şenköy Neresi?

Hatay’ın Yayladağı İlçesinin şirin mahallesidir Şenköy. Zeytinyağları ile ünlü olan Şenköy mahallesinde Deli Gönül dizisi çekimleri tamamlanmış ve set İstanbul’a alınmıştır. Deli Gönül dizisi çekimlerinin Hatay basamağı 2 aya yakın sürmüştür. İlk bölüm çekimi günlerce sürmüştür.

Deli Gönül Tanıtım Fragmanı

Deli Gönül dizisi çekimleri için Hatay’da bir otele yerleşen Murat Ünalmış hemen kendisini sokaklara attı. Bilindiği üzere oyunculuğunun ilk yıllarında (2006) Murat Ünalmış Kasaba isimli bir dizinin çekimlerini de Hatay’da yapmıştı ve şehri çok iyi biliyordu. Kasaba isimli dizi ile başarısına başarı katan Murat Ünalmış Antakya’da olmaktan mutlu olduğunu da açıkladı. Farklı milletlerin bir arada özgürce ve kavgasız yaşayabildiği bir hoş görü mekanı olması da Hatay’ı ve insanını Murat Ünalmış’ın gözünde daha da yüceltti.

Deli Gönül Dizisinde Murat Ünalmış her şeyini kaybetmiş ve Hatay’dan İstanbul’a tayin olan Kadir Hoca’ya hayat verecek.

Antakya kalesinde İnstagram’a bir video atan Murat Ünalmış Deli Gönül dizisinin çekimleri kısa süre sonra başlayacak. Deli Gönül dizisi çekimleri Antakya bölgesine bulunana bir konakta ve farklı doğa güzellikleri olan bölgelerde yapılacak. Detaylar gelecek; özellikle Hatay’da çekimleri izleyen izleyicilerden fotoğraflar bekliyorum.

Deli Gönül dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter listesi için [pembebuton]tıklayınız[/pembebuton]

Deli Gönül Neden Final Yapıyor? Finalde Neler Olacak (10. Bölüm)
Deli Gönül Neden Yayınlanmıyor Yayın Günü mü Değişti
Deli Gönül 11 Haziran Aman Aman Türküsü(Bir ayrılık bir yoksulluk biride ölüm)
Deli Gönül Yeni Sezonda Devam Edecek mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.