Deli Fişek Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Burak 24 Eyl 2017 Oyuncu Kadrosu  0

Âtv’nin Ortaks Yapıma hazırlattığı Deli Fişek dizisi için şuanda teklif Türkiye’nin en önemli starlarından biri olan Damla Sönmez’e gitti. Damla Sönmez şuanda teklifi değerlendiriyor.

Damla SÖNMEZ

Yeni sezona iddialı giren ATV ‘de yeni bir dizi daha yayınlanacağı açıklandı. Cennet’in Gözyaşları ve Seven Ne Yapmaz dizileri ile sezona iddialı başlayan ATV neni bir dizi ile daha gündeme geldi. İsmi Deli Fişek  olan dizinin çalışmalarına başlandığı belirtildi.

ATV ‘de yayınlanacak olan dizinin yönetmenliğini Adı Efsane dizisini de yöneten Devrim Yalçın yapacak. Dizinin konusu ve oyuncu kadrosu henüz belli değil. Ancak çalışmaları devam ediyor. Dizinin yapımcısı ise Ortaks Yapım olacak. Ortaks Yapım daha önce Kiralık Aşk dizisinin de yapımcılığını üstlenmişti. 

Ortaks Yapım başka bir dizinin de yapımcılığı için kolları sıvamış durumda. Deli Fişek dizisi ile aynı günde açıklanan dizinin ismi Günah. Dizilerle ilgili gelişmeleri yakından takip ederek siz değerli takipçilerimizi bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Dizilerin bu kadar arttığı ve kanalların hergün yeni bir dizi haberi verdiği şu günlerde herkesin aklına şu sorular geliyor. Acaba bu dizilerin hepsi yayınlanacak mı ? Hayır bu dizilerin hepsi yayınlanmıyor. Bazı diziler daha yayınlanmadan planlama aşamasında, bazıları üç beş bölüm yayınlandıktan sonra yayından kaldırılıyor.

Deli Fişek Tanıtım Fragmanı

Henüz yayınlanmadı.

 

Çocukluk Dizisi Oyuncuları Kadrosu (2020)
Barbaros Oyuncuları ve Karakterleri TRT 1 (Güncel Liste)
Kefaret Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri 2020 (Fox TV)
Yeni Hayat Dizisi Oyuncuları (Kanal D)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.