Deli Divane 9 Eylül Cuma Özeti 45. Bölüm Fragmanı

Deli Divane 9 Eylül Cuma Özeti

deli-divane-101-bolum-fotograflari-8

Malti rüyasında bile kredi kartı ile alış veriş yapmaktadır. Malti kocası müdür olunca iyice kopmuştur gerçek hayattan. Sadhana ise kıyafet seçmeye gider

Sadhana ve Alekh’in mutlu olması Praka’yı da çok mutlu etmiştir; zira o kardeşine verdiği sözü tutmuştur. Kızlarını çok köklü ve mutlu bir aileye gelin edebilmiştir. Vasundhara ise Ranvir’e telefonda konuştuğu ve ismini bilmediği kızı sormuştur. Görüşmenin nasıl gittiğini merak eden Vasundhara bu gizemli kızın nasıl biri olduğunu da çok merak etmiştir. Ranvir ise bu haberi hemen sevinçli bir şekilde Sadhana’ya söyler. Sadhana önce korksa da sonra endişe etmez. Ranvir konuştukları şeylerin Sadhana’da sır olarak kalmasını ister

Deli Divane  45. Bölüm Özeti

Praka kızı RAgini’yi alış verişe çıkarır; ancak fiyatlar ile çok ilgilenmemesini ve sevdiği şeyleri almasını ister.  Praksh’da Alekh’in seveceği resimli objelerden alıp ona hediye etmek ister.

Birisi Alekh’in odasına bıçak koyar ve odanın kapısını kapatır. Alekh ise böyle ani şeylere sert tepki verir. Odaya gelen Vasundhara elinde bıçakla Alekh’i görünce kendine zarar vermesinden korkar ve bıçağı almak ister; ancak Alekh bıçağı annesine çeker. Araya ise Sadhana girer. Tam ortalık yatışacakken eve gelen Sadhana’nın dayısı her şeyi görür. Evde huzur istemeyenler yine bir ziyareti zehir etmiştir.

Eve gelen Ragini ise soluğu Ranvir’in odasında alır. Ranvir’in kendi kendi konuşmalarına şahit olan Ragini memnun olur ama Vasudhara onları yakalar.

Deli Divane 9 Eylül Cuma 45. Bölüm  fotoğrafları

Deli Divane 9 Eylül Cuma Fragmanı İzle

READ  Deli Divane 10 Eylül Cumartesi Özeti 46. Bölüm Fragmanı Malti Her Şeyi Öğrenecek mi?