Deli Divane 9 Ağustos Salı Fragmanı 14. Bölüm Düğün İptal mi?

Deli Divane’de 9 Ağustos Salı

Deli Divane 9 ağustos salı Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Deli Divane yeni bölümü ile 9 ağustos salı günü Kanal 7 ekranlarında olacak. Deli Divane dizisi yeni bölümünde Ragini düğünü Sadhana’nın olamayacak olması için ertelemek ister; Sadhana ise yengesi Kaşelya’ya verdiği sözü tutmak için elinden geleni yapar.

Deli Divane 14. Bölüm’de Neler Olacak?

Deli Divane dizisinde Ragini’nin düğünü iptal olmuştur zira Point’in ailesi Ragini’nin babasından 1.000 Rupi istemiştir. Zira Point çok yakışıklıdır ve Ragini ise çok çirkindir. Oğlunun bu kadar çirkin bir kız ile evlenmesinin bedeli ise 1.000 Rupi’dir.

Ragini’yi besleyeceklerini söyleyen Point’in annesinin meselesi belli olmuştur; onların amacı ünlü ve zengin bir yazar olarak gördükleri Praka’dan para koparmaktır.Deli Divane 10 Ağustos Çarşamba resimleri 15. bölüm fotoğrafları (2)

Kaşalya ise bu düğünün iptal olmasının sebebini Sadhana’ya bağlamıştır; zira Sadhana gelince işler bozulmuştur. Praka ise olayı anlamayan Kaşalya’ya bir tokat vurup onun aklını başına almasına yardım etmek istemiştir. Sadhana ise oraya gelmesinin sebebinin yengesi Malta olduğunu anlatır. Bu durumda evin gelini Vino’nun hanımı Malta suçludur.

Deli Divane dizisinde Ragini’n düğünü için her şey hazırdır. Damadın annesi ile Malti hain bir plan peşindedirler; ancak bu planda Sadhana’nın da düğünde olması gerekmektedir. Ragini ise Sadhana’sız düğünden hiç bir şey anlamayacağını düşünmektedir.

Damat düğün zamanına kadar Ragini’ye farklı gelse de Ragini ve ailesi damat ve ailesinden böyle bir hamle beklemektedir. Ragini’nin düğünü rezil olur ve düğün iptal olur.Deli Divane 14. Bölüm fragmanı (1)

Deli Divane dizisinde Vino aldığı düğün yeri parasını kumara yatırır ve parayı kaybeder. Vİno’nun karısı Malta ise çaldığı paralardan kocası Vino’ya borç verir. Peki Malti neden Vino’yu kurtarmış ve ona borç vermiştir. Malti polisten korkmuş ve kocasını mı hırsız tutacaktır?

Deli Divane dizisi 9 ağustos salı günü 14. yeni bölümü ile Kanal 7 ekranlarında sakın kaçırmayın

Deli Divane 14. Bölüm Fragmanı

Deli Divane 9 Ağustos Salı Fragmanı 14. Bölüm Düğün İptal mi? (1 Yorum)