Deli Divane 8 Eylül Perşembe Özeti 44. Bölüm Fragmanı

Deli Divane 8 Eylül Perşembe Özeti

Deli Divane dizisinde Sadhana ve Alekh’in de yardımları ile Ragini ve Ranvir yüz yüze konuşma ve ayn evde kalma ve yemek yeme şansı yakalarlar. Deli Divane dizisi  8 Eylül Perşembe günü 16:10 da Kanal 7 ekranlarında sakın kaçırmayın. Peki 8 Eylül Perşembe günü neler olacak?

Deli Divane 44. Bölüm Özeti

deli-divane-102-bolum-fotograflari-bidaai-2

Sadhana ve Alekh RAgini’nin özel misafirleridir. Teej puja kutlaması için gelen Alekh ve Sadhana’ya yemekleri Ragini hazırlar. Prakash ise kızının dans performansı için tebrik eder ve gurur duyduğunu belirtir. Prakash’ın doğum günü vardır ve Vasundhara’da Alekh Sadhana’nın doğum günü kutlaması için gitmesine izin verir. Vineet ise Malti ile bir seyahate çıkmak istediğini anne ve babasına söyler ve onların iznini ister.

Alekh ise Prakash’ın evine yalnız gitmek istemez ve Ranvir’i de gelmesi için zorlar. Sadhana; Niwas Alekh ve Ranvir’ ile Kaşalya’ya gider.

Alekh Prakash’a bir Potre çizer ve hediye eder; ancak onu odasına asması içinde ısrar etmeyi unutmaz. Vino şirket ile ilgili ailesine yalan söylemiştir. Sadhana’nın şirket meselelerini açması Vino’nun moralini bozar. Prakash ise aile üyeleri ile çok ilgili ve endişelidir.

Kaşalya kendisine güzel bir hayat sunduğu için Prakash’a teşekkür eder ve on övgüler yağdırır.

Sadhana ise Ragini’ye RAnvir’i arasması konusunda ısrar eder. Ranvir ise Ragini’nin telefonunu beklemektedir. Prakash ise Kaşalya’ya bileklik alır

Deli Divane 8 Eylül Perşembe Fragmanı

Deli Divane 8 Eylül Perşembe Özeti 44. Bölüm Fragmanı (13 Yorum)

  1. On numara bes yldlz bir dizi harika Ranvir Raginiyle evlense cok quzel olur Raqinini hic kimse almlyo yaa yazik