Menü Aç/Kapat
Deli Divane 8 Ağustos Pazartesi Fragmanı 13. Bölüm Ragini’nin Düğünü İptal Olacak mı Deli Divane(Bidaai), Yalancı Bahar 04.08.2016
Deli Divane 8 Ağustos Pazartesi Fragmanı 13. Bölüm Ragini’nin Düğünü İptal Olacak mı

Deli Divane 8 Ağustos Pazartesi Neler Olacak?

Deli Divane 8 Ağustos Pazartesi resimleriDeli Divane dizisi gün gün reytinglerini arttırmaya devam ediyor. İşte yeni yeni Deli Divane dizisi senaryosu kendine geliyor. Bu hafta Sadhana sonunda Alekh ile tanışacak.

Deli Divane dizisi yeni bölümü olan 23. bölümü ile  8 Ağustos Pazartesi günü 16:10 da Kanal 7 ekranlarında olacak. Deli Divane dizisini sakın kaçırmayın. Peki  8 Ağustos Pazartesi günü  Deli Divane dizisinde neler olacak?

Deli Divane 13. Bölüm Özeti

Ragini düğünü için çok heyecanlıdır. Düğün için tüm hazırlıklar yapılmaktadır; ancak düğün için erkek tarafının yeterli emeği yoktur. Tüm işler Ragini, annesi Kaşelya ve babası Praka tarafından yürütülmektedir. Damat ise sürekli Ragini’den kaçmakta ve görüşmemek için elinden geleni yapmaktadır. Ragini ise hem Sadhana’nın hemde damatın kendisinden kaçmasına çok üzülmektedir.

Ragini bir şeylerin ters gittiğini fark eder ve düğünden korkmaya başlar. Deli Divane 8 Ağustos fotoğrafları

Damat için sıkıntı olan konu Ragini’nin esmer olmasıdır; Ragi’nin anneannesi Sumitri ise Ragini’nin ten rengini açmak ve onu beyazlatmak için yeni bir krem getirtmiştir. Ragini’nin kullandığı krem işe yaramakta ve Ragini’nin ten rengi açılmaktadır.

Deli Divane dizisi Facebook sayfamızda sürekli orada bulunan iki kızında ten renginin açık olduğu sorulmakta ve orada bulunan kızların kim olduğu sorulmaktadır. İşte Ragini yavaş yavaş beyazlamaktadır bu krem ile
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Cevapla

well kaay

Tabiki de sultan yakisikli karizmatik ben olsam sultanimi secerdim off karsima oyle bir Turk erkeyi ciksa off bu arada bana karsi kotu yorumlar yazmayin tamam mi anladiniz mi bu arada Turk erkeyi hic yakisiklari yok

Cevapla

Anonim

Sultan cykynja dizi cok heyjanly

Cevapla

ebru

bn RK yi cok seviyorum keske bu dizi hic bitmese

Cevapla

mine

Sacma bir dizi

Cevapla

celil

deli divane maraqlidi amma neden sadna olecek.

Cevapla

Rk♥ilknur

Deli divaneyi Cok seviyorum

Cevapla

yalanci bahar cı

RK seni ve maduyu çook seviyorum

Cevapla

Esra Yucademir

Ben RK yi cok seviyorum

Popüler Haberler