Deli Divane 7 Eylül Çarşamba Özeti 43. Bölüm Fragmanı Ranvir Aşkını İtiraf Eder

[kirmizitext]Deli Divane 7 Eylül Çarşamba Neler Olacak[/kirmizitext]

Deli Divane yeni bölümü olan 43. bölümü ile 7 Eylül Çarşamba 16:10 da Kanal 7 ekranlarında. Deli Divane’nin yeni bölümünde Ranvir Sadhana’ya Ragini’ye olan aşkında bahseder.

Deli Divane 7 Eylül Çarşamba Özeti

deli-divane-102-bolum-fotograflari-bidaai-4

Praka Evin gelini Malti’yi kaynanasını aşağıladığı ve onun sözünü dinlemediği için kızar. Ragini ise telefonda Ranvir ile yeniden konuştuğu için heyecanlıdır. Ragini dans okuluna gelen Sadhana’ya Ranvir ile konuştuğunu söyler.

Neeven ise çok sıkntıdadır; zira Ranvir ofis işleri için çok meraklıdır ve her an onun bir açığını yakalayabilir. Avni ise Ranvir’i ofisten çıkarmanın yollarını aramaktadır. Avni ile konuşurken yakalan Naeven ise Ranvir’in bir şeyler anlamış olabileceğinden çok korkar; ancak Ranvir bir şeylerden şüphelense de bunu Naeven’a belli etmez ve Naeven’dan özür diler.

Vasundhara ise Sadhana’ya Alekh’in bakımında ki başarısından ve özverisinden dolayı teşekkür eder. Alekh’de ofise gitmeye başlamıştır.

RAgini annesi ve babasının nasıl evlendiklerini merak eder ve annesinden anlatmasını ister. Ranvir ise Sadhana’ya Ragini’nin çok becerikli bir kız olduğunu ve Ragini’ye aşık olmaya başladığını söyler. Kaşalya ise Teej puja kutlamak için herkesi konağa davet eder.

Alekh ise yıldızları ve hikayelerini çok sevmiştir. Sadhana ise Alekh’in iyileşmesi ve Ragini Ranvir aşkında her şeyin iyi gitmesi için dua eder.

Deli Divane 43. Bölüm Fotogaleri Bidaai Pictures

Deli Divane 7 Eylül Çarşamba Fragmanı

 

Deli Divane 7 Eylül Çarşamba Özeti 43. Bölüm Fragmanı Ranvir Aşkını İtiraf Eder (5 Yorum)

  1. Çook güzel serial amma sonun iyi bitmesini isterdim çok üzüldüm ben ranvire hsyranım sadnayada hemçinin ben azerbaijandan