Deli Divane 7 Ağustos Pazar Fragmanı 12. Bölüm Özeti Ragini’n Düğün Hazırlıkları

Deli Divane 7 Ağustos Pazar Neler Olacak?

deli divane 12Deli Divane dizisi yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ederken; kader Ragini ve Sadhana’nın geleceğini yavaş yavaş şekillendirmektedir. Deli Divane dizisi 7 Ağustos Pazar günü 16:10’da Kanal 7 ekranlarında. İşte Deli Divane 12. Bölüm özeti

Deli Divane 7 Ağustos Pazar Özeti

Sadhana’nın Ragini’nin düğün törenine katılmamasına çok sinirlenen dayısı işten çıkması konusunda ona baskı yapar. Başka bir seçeneği kalmayan Sadhana, dayısının isteğini kabul eder.

Ragini’nin düğün törenine gelmeyi çok istese de Sadhana’nın kulağından Kaşalya’nın sözleri hiç çıkmaz. Ne yapıp edip düğün günü ortalarda gözükmemenin çaresini arayan Sadhana, bahçedeki büyük saksıyı bilerek ayağına düşürür. Kaşalya, Sadhana’nın yaptığı fedakârlığın farkındadır ve o da bu haline çok üzülür. Dayısı ve yengesi onu doktora yetiştirse de üç gün boyunca ayağa kalkmamasını söyler. Sadhana’nın olmadığı bir düğünü istemeyen Ragini ise babasına düğünü ertelemek istediğini anlatır. Karısının kendisine kurduğu tuzaktan habersiz olan Vino, kumar borcunu ödemesi için zaman kazandığından biraz olsun rahatlar. Sadhana’nın düğünde olmamasına üzülen sadece Ragini değildir. Damadın annesi ile planlar yapan Malti’de köşeye sıkışır.

Deli Divane 7 Ağustos Pazar Fragmanı

Deli Divane’de Bu Hafta

Ragini ve Sadhana bir türlü bir araya gelememektedir; çünkü Sadhana sürekli Ragini’den kaçmaktadır. Sadhana ne yazık ki Ragini’nin düğününe de katılamayacaktır. Ragini Sadhana’nın düğününe de gelemeyecek olmasına çok üzülür.

Ragini’nin babası Praka Sadhana’ya gelen mektubu araştırmaya devam eder ve sonuçta bu mektubun para meselesinden kaynaklandığı ve felaketten dönüldüğünü görür. Ragini’nin düğün hazırlıkları devam ederken beklenmeyen olaylarda meydana gelir. Vino annesi Kaşalya’dan aldığı parayı kaybeder ve Sadhana’nın parasına muhtaç olurlar. Erkek evi hiç para harcamak istememekte ve Ragini’nin ailesinden gelecek paraya bakmaktadır.Deli Divane düğün

Deli Divane dizisi ne zaman final yapacak? Detaylar için [kirmizibuton]Tıklayınız[/kirmizibuton]

Deli Divane 7 Ağustos Pazar Fragmanı

Deli Divane 7 Ağustos Pazar Fragmanı 12. Bölüm Özeti Ragini’n Düğün Hazırlıkları (1 Yorum)