Deli Divane 6 Ağustos Cumartesi Fragmanı 11. Bölüm Özeti

Deli Divane 6 Ağustos Cumartesi Neler Olacak?

Kanal 7 ekranlarının yeni dizisi Deli Divane’de bu cumartesi neler yaşanacak? Sevilen Hint dizisi Deli Divane yeni bölümü olan 11.bölümü ile 6 Ağustos Cumartesi 16:10 da Kanal 7 ekranlarında olacak. Bilindiği üzere Deli Divane dizisinin yeni bölüm tekrarı da her gün 10:45 de Kanal 7 ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Peki Deli Divane dizisinin 11. yeni bölümünde neler olacak? İşte Deli Divane 11. bölüm ÖzetiDeli Divane 6 Ağustos Cumartesi

Deli Divane  11. Bölüm Özeti

Deli Divane’de bugün; düğüne gelmesine izin verilmeyen Sadhana, kına gecesinde ablasının yanında olmasına çok sevinir ve yanından hiç ayrılmaz. Vino’nun kumar oynadığını öğrenen karısı çok sinirlenir.

deli divaneDüğün yerinin parasını kumarda kaybeden Vino, kara kara bu durumu babasına nasıl söyleyeceğini düşünür. Malta ise Vino’nun zor durumundan yararlanmak için ona kaybettiği para kadar borç verir. Ragini kına gecesinde damadın onunla hiç ilgilenmemesini kafasına takar ve çocuğun onunla ailesinin zoru ile evlendiğini düşünür. Eve gelip Vino’yu soran adamlar Malta’nın kolyesini çalar. Vino ise başını kumar oynadığı kişilerle derde soktuğunun farkında değildir. Kaşalya’nın kötü niyetli annesi Sadhana’yı işe göndermiş gibi yapıp kendi evinde saklar. Sadhana’yı takip eden çocuk evde yalnız olduğunu fark eder ve zorla eve girmeye çalışır. Sadhana korkudan ne yapacağını şaşırır.

Deli Divane’de Bu Hafta

Raginin’nin şüpheleri sonunda haklı çıkmış ve yeni gelen görücüde kaçmıştır; aslına bakıldığında oğlan her ne kadar Ragini’yi çok esmer olması sebebi ile istemese de ailesi Ragini’nin babası Praka’nın çok zengin olduğunu düşünmekte bu zenginliğe ortak olmak istemektedir.

Vine ise yeni açacağı dükkanın heyecanını yaşarken karısı Malti’nin hırsızlığa kalkışması ile şok olur. Peki karısı neden böyle pis bir işe girmek zorunda kalmıştır. Vine artık Malti’ye güvenmemekte ve her hareketini gizliden takip etmektedir. Praka’da Vinee’nin neden böyle bir hırsızlık yapmak zorunda kaldığını sorgulamaya başlamıştır. Peki Vine’nin sırrı ortaya çıakcak mıdır?

Sadhana ise paranın bulunmasına sevinemeden yeni bir bela ile karşı karşıya kalır. Pskilojik sorunlar yaşayan Ragini’nin yardıma ihtiyacı vardır. En önemlisi de Ragini’nin buralardan biraz olsun uzaklaşması gerekmektedir. Deli Divane 11. bölüm foto

Deli Divane 6 Ağustos Cumartesi Fragmanı 11. Bölüm Özeti (4 Yorum)