Deli Divane 5 Eylül Pazartesi Özeti 41. Bölüm Fragmanı Ragini ve Ranvir Buluşur

Deli Divane 5 eylülde Neler Olacak?

deli-divane-102-bolum-fotograflari-bidaai-6Kanal 7 ekranlarında her gün yayınlanmaya devam eden Deli Divane dizsinin gün ve saatinin değişme ihtimali var. Kanal 7 üst yönetimi 2016 2017 yeni sezonunda dizilerin günleri ve saatleri ile ilgili yeniden yapılanmaya gidecek. Deli Divane dizisinde ise yeni bir aşkın temelleri atılmaktadır; hem Alekh Sadhana’ya ısınmakta; hemde Ragini Ranvir’in dikkatini çekmektedir. İşte Deli Divane 41. bölüm özeti

Deli Divane 5 Eylül  Özeti

Ranvir Otistik olan abisi Alekh’in çabuk iyileşmesi ve yengesi Sadhana ile mutlu olmasını istemektedir. Ranvir dua etme için dergaha gider. Ranvir’i dergahta ise bir süpriz beklemektedir. Ragini’de dergaha gelmiştir. Ragini ve Ranvir dergahta hoş zaman geçirirler.

Eli yaralanan Alekh Sadhana’nın ona yardım etmesine izin vermez. Sadhana ise Alekh’i dinlemeden elini sarar. Sakinleşen ve kendine gelen Alekh ise Sadhana’nın kendisine yardım etmesinden hoşlanır ve Alekh”e bir çalışma ofisi kuramaya karar verirler. Sadhana ve Alkekh’in beraber ofis için uğraşması ise Ranvir’i sevindirir; zira Alekh çok hızlı otizmden kurtuluyordur.

Aslına bakıldığında Alekh’in bir zeka sorunu yoktur; sadece ağır düzeyde otizmi vardır. Otizm ağır olması nedeniyle çocukluk çağında geçmesi gerekirken geçmemiş ve bu güne kadar gelmiştir. Otizmin en önemli ilacı ise sevgidir. Sadhana ise Alekh’i sevgisi ile iyileştirmeye çalışmaktadır.

Vino’yu ofisde gören Ranvir şaşırır. Vino ise gerçekleri ailesinin duymasından korkmaktadır. Gerçekleri gizlemek için Sadhana’ya yalvarmaya giden Malti ise kaynana Kaşalya ve  ve annesi Sumitra’nın dikkatini çeker. Malti ise Avni’den kredi kartının nasıl kullanıldığını öğrenir ve harekete geçer.

Deli Divane  41. Bölüm Fotoğrafları

Deli Divane 6 Eylül Salı Özeti 42. Bölüm Fragmanı Ragini Dans okulunu bırakır için[mavibuton] tıklayınız[/mavibuton]

Deli Divane  41. Bölüm Fragmanı

Deli Divane 5 Eylül Pazartesi Özeti 41. Bölüm Fragmanı Ragini ve Ranvir Buluşur (1 Yorum)