Deli Divane 5 Ekim Çarşamba Özeti 71. Bölüm Fragmanı Ranvir Nişanlı’da Yakalanır

Deli Divane 5 Ekim Çarşamba Neler Olacak?

1Deli Divane 5 Ekim Çarşamba günü 16:10 da yeni bölümü ile Kanal 7 ekranlarında olacak. Deli Divane 5 Ekim Çarşamba günü yayınlanacak 71. bölümünde Ragini’yi görmek için gizlice gelen Ranvir şansızlıkla kayın babasına yakalanacaktır.

Deli Divane 5 Ekim Özeti

Ragini güzel geçen damat evi ziyaretinden sonra bile çok gergindir ve kızının geleceği ile ilgili şüpheleri vardır. Prakash ise her şeyin güzel olacağını ve kızını çok köklü ve zengin bir aileye verdikleri için memnun olduğunu ayrıca Ranvir’in de çok karakterli bir çocuk olduğunu söyleyerek Kaşalya’yı avutur.

Malti ise Naveen ve Avni’ye karşı çok öfkelidir ve  onlardan intikam almak için bu evliliğin iyi olduğunu düşünür. 

Naveen ise karısı Avni’den herkese karşı iyi görünmesini ve herkesin gönlünü hoş tutmasını ister. 

Sadhana ve alekh ise Ragini ve Ravir’i görüştürmek için gecenin bir yarısı zorlu bir işe kalkışırlar. Ranvir’i Sharna konağına getiren Alekh ve Sadhana onu aşağıda beklerler.

Ranvir ise tırmanarak Ragini’nin odasına girer. Ragini her ne kadar babasının görmesinden korkasa da Ranvir ile romantik dakikalar geçirmekten  hoşlanır. Dışarı da bir şeyler olduğunu fark eden Vino ise  aşağıya iner; ancak sonrasında tekrar balkona tırmanmak isteyince balkondan düşer.

Vino’nun çığlıkları mahalleyi kaldırırken Ranvir hala Ragini’nin odasındadır. Kapıya Prakash gelince Ranvir yatağın altına girer. Peki Ranvir Prakash’a yakalacnak mıdır?

Deli Divane 71. bölüm Fotoğrafları 5 Ekim Çarşamba  resimleri

Deli Divane 5 Ekim Fragmanı 71. bölüm izle

Deli Divane 5 Ekim Çarşamba Özeti 71. Bölüm Fragmanı Ranvir Nişanlı’da Yakalanır (10 Yorum)