Deli Divane 4 Eylül Pazar Özeti 40. Bölüm Fragmanı Alekh Kötüleşir

Deli Divane  40. Bölümde Neler Olacak?

deli-divane-99-bolum-fotograflari-8

Deli Divane 4 eylül pazar günü yeni bölümü olan 40. bölümü ile Kanal 7 ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Deli Divane’nin yeni bölümünde Ranvir’in aşk acısı Alekh’in çocuklukta yaşadığı olayları tekrar hatırlaması ile kabuslar görmesi vardır. İşte Deli Divane 4 Eylül Pazar özeti

Deli Divane 4 Eylül Pazar Özeti

Sadhana’nın bir anlık dikkatsizliği yüzünden merdivenlerden düşen Alekh başından yaralanır. Bunun üzerine Vasundhara, Sadhana’yı azarlar. Alekh düşmesinin ardından bir travma geçirir ve eski haline geri döner. Sadhana, Alekh’in düşmesine engel olamadığı için kendisine çok kızar ve Alekh’in sürekli annesinden korkmasının sebebini öğrenmeye çalışır. Bu konuyla ilgili Vasundhara ile konuşan Sadhana annesinin ondan bir şeyler gizlediğini fark eder. Rajvansların şirketinde işe başlayan Vino para kazanmaya başlar. Malti ise kocasının kazandığı parayı ailesine vermesini istemez ve evde sürekli sorun çıkarır. Kaşalya, Malti’nin Ragini’ye emirler yağdırmasına katlanamaz. Sadhana’nın desteği ile biraz olsun toparlanan Ranvir, şirkette çalışmaya karar verir. Ranvir’in şirkete çalışma fikrine kuzeni dışında herkes çok sevinir. Alekh geçirdiği kaza sonrasında bir türlü iyileşemez ve Sadhana’yı yanında istemez.

Ranvir Sadhana’dan özür diler ona güvenmediği için. Alekh ve Sadhana ise Ranvir’in intihar girişimini son anda engeller. Alekh ve Sadhana körebe oyunu oynarken Alekh gözlerini kapalı şekilde merdivenlerden yuvarlanır. Vasundhra ise Alekh ile ilgilenmediği gerekçesi ile Sadhana’ya kızar.

Alekh çocukluğunda yaşadığı o kötüolayları hatırlar ve tekrar ağır şekilde rahatsızlanır.. Sadhana ise kaynanasına Alekh’in çocuklukta yaşadığı kötü olayları ile ilgili bilgi almak ister.

Malti ise Vino’nun yeni kameralı telefonun görür ve kameralı telefon görmek onu oldukça heyecanlanır.

Sadhana’yı kötü gören Ranvir ona destek olmak ister; ancak asıl onun desteğe ihtiyacı vardır. Sadhana ise Alekh’e Sonia’dan sonra nasıl kendine gelmesi gerektiği konusunda tavsiyelerde bulunur. Ranvir telefonunda ki Sonia ile olan fotoğraflarını bir bir silmektedir. Ranvir her ne kadar Sonia’yı çok sevse de onu kalbinden ve hayatından söküp atmak zorundadır.

Dans Hocası ise Ragini’nin dans etmeye konsantre olamamasına kızar ve onu dinlenmeye gönderir.

Ragini ise Sangeetha’yı aramak ister dertleşmek için ancak; hatırladığı numara Ranvir’indir. Ranvir ve Ragini telefonda sert bir tartışma yaşarlar yanlış aramadan dolayı. Ranvir zaten çok duygusaldır ve hiç yanlış telefonla konuşacak durumda değildir.

Kendine gelen ve kötü kabuslar gören Alekh ise Sadhana’nın kendine verdiği ilaçları almak istemez ve ona çok kötü davranır.

Deli Divane 40. Bölüm Fotoğrafları

Deli Divane 4 Eylül Fragmanı

Deli Divane 4 Eylül Pazar Özeti 40. Bölüm Fragmanı Alekh Kötüleşir (1 Yorum)