Deli Divane 4. bölüm Fragmanı 30 Temmuz Cumartesi Sadhana Evden Ayrılacak mı?

Deli Divane 4. bölüm Fragmanı

Deli Divane 4. bölüm resimleriKanal 7 ekranlarında Hint fırtınası esmeye devam ediyor. Kanal 7’nin yeni Hint dizisi Deli Divane izleyici tarafından çok beğenildi. Yeni bölümleri ile hafta içi her gün ekranlara gelen Deli Divane dizisi 4. bölüm 30 temmuz cumartesi günü ekranlarda olacak. Peki Deli Divane dizisinin 4. bölümünde neler olacak?

Deli Divane dizisi tam liste kim kimdir konusu için [pembebuton]tıklayınız[/pembebuton]

Deli Divane 30 Temmuz Cumartesi Özeti

Deli Divane dizisinde Kaşalya sonunda Sadhana’ya patlar. Sadhana’nın dayısının hanımı olan Kaşalya Sadhana’nın kızından daha güzel olmasını çekemez ve artık bir tedbir almaya karar verir; çünkü Sadhana herkes tarafından daha güzel bulunmaktadır ve gelen tüm görücüler ona gelmektedir. Ragini ise çok esmerdir ve esmerliği yüzünden onu kimse güzel bulmamaktadır.

Kaşalya Sadhana’yı evden uzaklaştırmak ve bu iki yakın arkdaşı bir birinden ayırmak ister. Kaşalya Sadhana’ya bir iş bulur. Sadhana zihinsel engelli Alekh’in öğretmenliğini ve bakımını üstlenecektir.  Deli Divane 30 temmuz resimleri
Praka, Sadhana’nın babasının isteğini yerine getirmek için evden ayrılmak zorunda kalır. Bu yokluğu fırsat bilen Sadhana’nın amcası ve halaları onu götürmenin bir yolunu bulur.
Sadhana’nın yalnızlığından yararlanmak isteyen amcası onu ikna etmek için babasının ölmeden önce ona bir mektup yazdığını söyler. Mektupta ise babasının Sadhana’yı da alıp onların yanına taşınacaklarını yazdığını anlatır. Kafası karışan Sadhana, ne yapacağını bilemez. Bunun üzerine Kaşalya ve Ragini’nin anneannesi Sadhana’nın evden gitmesi için istedikleri imkânı yakalar. Sadhana’nın biran evvel karar vermesini bekleyen amcası, dayısını bekleyecek kadar zamanları olmadıklarını söyler. Tek amaçları Sadhana’nın parasını kullanmak olan halaları onu bin bir yalanla götürmeye ikna eder. Agraya giden otobüsü kaçıran Praka ise eve gelmek için bir kamyonete biner. Geldiğinde ise Ragini’den, Sadhana’nın gittiğini öğrenir. Çaresizce onu durdurmak için tren istasyonuna koşan dayısı son anda Sadhana’ya ulaşır ve onu çıkarcı amcası ve halasının elinden kurtarır.

Deli Divane 30 Temmuz Cumartesi Fragmanı

fragman şuanda yayınlanmadı

Deli Divane 4. bölüm Fragmanı 30 Temmuz Cumartesi Sadhana Evden Ayrılacak mı? (1 Yorum)