Deli Divane 4 Ağustos Perşembe Özeti 9. bölüm Fragmanı Hırsız Malti

Deli Divane 4 Ağustos Perşembe Neler Olacak?

Deli Divane 4 ağustosDeli Divane dizisi yeni bölümleri ile Kanal 7 izleyicisini büyülemeye devam ediyor. Ragini ve Sadhana’nın saf arkadaşlığını ve bir birlerine bağlılığını anlatan Deli Divane dizisinde Vino’nun karısı Malta yakalanacak mı? İşte Deli Divane 4 ağustos Özeti

Deli Divane 9. Bölümde Özeti

Deli Divane 4 Ağustos Perşembe nişanHint dizisi Deli Divane’de bugün; Praka, Malta’nın çirkin planını ortaya çıkarır ama bu durum onu daha çok hırslandırır. Kaşalya ise Sadhana’nın nişanı bozmasından endişelenir.
Malta, damadın ailesine gidip Praka’dan daha fazla düğün parası almak için Ragini’nin oğullarına göre daha çirkin olduğunu ima etmelerini söyler. Kaşalya nişan hazırlıkları ile meşgul olurken bir yandan da Sadhana’nın nişan günü de ortada dolaşmamasını ister. Yengesinin düşman gibi davranmasına çok üzülen Sadhana, gene de onun sözünü dinler. Annesinin uyarılarından haberi olmayan Ragini ise Sadhana’nın en özel gününde yanında olmamasından yakınır. Ragini, Sadhana’nın ondan gittikçe uzaklaşmasından rahatsızdır. Nişan günü Sadhana, mide bulantısı bahanesi ile odasından çıkmaz. Kaşalya, Point’in Sadhana’yı görürse düğünü iptal edeceğini düşündüğünden düğün günü de onun evde olmaması için yeni bir plan düşünür. Sadhana’ya amcasından aniden bir telgraf gelmesi ile her şey karışır.
Deli Divane Dizisinde Bu Hafta?

Vino’nun hanımı Sadhana’ya dayısının verdiği parayı çalar. Evin gelini Malti aldığı kolyenin parasını ödeyememiştir. Malti aldığı kolyenin parasını ödemek için Sadhana’nın elinde ki paraya muhtaçtır. Sadhana paranın çalınması sonrasında hiç tepki vermez. Sadhana sakin bir kızdır ve bu hırsızlık olayını polisin çözeceğinden emindir. Sadhana bilmediği bir şey için kimseyi suçlamak istemez; ancak evde garip hareketleri ile dikkat çeken Malti zaman geçtikçe yakalanacağını fark etmiştir.Deli Divane 9. bölüm resimleri

Ragini ve Sadhana arasında ki ilişki arkadaşlıktan çıkmış ve kardeşliğe dönmüştür. Son olarak yaşanan Soket olayından sonra Ragini kardeşi Sadhana’ya daha da bağlanmıştır.

Deli Divane 4 Ağustos Perşembe Fragmanı İzle