Deli Divane 31 Temmuz Pazar Özeti 5. bölüm Fragmanı

Deli Divane 31 Temmuz Pazar Özeti

Deli Divane 31 Temmuz resimleriKanal 7 ekranlarının gündüz kuşağı dizileri arasında yer alan ve en uzun soluklu dizi olan Deli Divane dizisi yeni bölümleri ile izleyicisi karşısına gelmeye devam ediyor. Sadhana ve Ragini’nin hikayesi Türkiye’de de çok beğenildi.

Deli Divane dizisi 5. bölümü ile 31 temmuz pazar günü 16:10 da Kanal 7 ekranlarında. Deli Divane dizisi haftanın her günü 16:10 da Kanal 7 ekranlarında sakın kaçırmayın.
Deli Divane’de 31 Temmuz Pazar günü; Sadhana’nın tekrar eve dönmesinden Kaşalya ve annesi dışında herkes memnundur. Kaşalya’nın, Ragini’nin geleceği hakkındaki endişesi devam eder.

Dayısı kız kardeşinin emaneti olarak gördüğü Sadhana’yı korumak için Kaşalya ile arasının bozulmasını göze alır. Kaşalya kara kara Ragini’yi Sadhana’dan uzaklaştırmamanın yollarını düşünür. Okullarından mezun olan Ragini ve Sadhana sinemaya gitmeye karar verir. Yolda giderken kızlara araba çarpar ve kaçar. O sırada oradan geçmekte olan Soket, onlara yardım etmek için yanlarına koşar. Soket’in yakışıklılığı Ragini’yi çok etkiler. Bunun için Soket’i akşam yapılacak bayram eğlencesine davet ederler. Soket’in kalbinde ise Sadhana vardır. Ailesi ile birlikte bayram eğlencesine katılan Soket, Sadhana’yı onlara da gösterir ve onaylarını alır. Soket’in babasının, Praka’ya kızını istemeye gelecekleri haberini göndermesi ile işler karışır. Kaşalya, bu haberle mutluluktan havalara uçar. Soket ve ailesi geldiklerinde ortada yanlış bir anlaşılma olduğunu anlar

Deli Divane dizisini daha iyi anlamak için Deli Divane dizisi oyuncu kadrosu ve karakterleri için [saributon]Tıklayınız[/saributon]

Deli Divane 5. bölüm Özeti

Sadhana’nın dayısı Praka Sadhana’yı amca ve halasına vermez ve son anda kurtarır. Sadhana’ya babasından kalan büyük miras hem amcasının hemde halasının gözünü karartmıştır. Sadhana’nın amcası parayı kendi hesabına geçirmek için Sadhana’ya babasından yazıldığını iddia ettiği bir mektup getirir. Sadhana ise kendine gelen mektubu okuyunca gidecekleri yerin amcasının yanı olacağını ve öğrenir ve amcasının yanına gitmek veya dayısı ile kalmak konusun da büyük kararsızlık yaşar.

Sadhana dayısını çok sevmektedir; ancak Ragini’nin annesi Kaşalya kendisinden rahatsız olmakta ve kendisini göndermeye çalışmaktadır.  Ragini ise Sadhana’nın kararını değiştirebileceğinden emindir; çünkü bu zamana kadar onun yanındadır bundan sonrada ondan ayrılmayacaktır.

Deli Divane 31 Temmuz Fragmanı