Menü Aç/Kapat
Deli Divane 31 Ağustos Çarşamba Özeti 36. Bölüm Fragmanı Sonia Ranvir’i Aldatıyor Deli Divane(Bidaai) 27.08.2016
Deli Divane 31 Ağustos Çarşamba Özeti 36. Bölüm Fragmanı Sonia Ranvir’i Aldatıyor

Deli Divane 31 Ağustos Çarşamba Neler Olacak

Deli Divane 3 Ağustos Çarşamba Deli Divane dizisi yeni bölümleri ile Kanal 7’nin gündüz kuşağını renklendirmeye devam ediyor.  Deli Divane 31 Ağustos Çarşamba günü 36. bölümü ile 16:10 da Kanal 7 ekranlarında olacak. Deli Divane’nin yeni bölümünde diziye Karan diye bir oğlan girecek. Karan’ın amacı ise Ranvir’in zenginliği ve mirası olacak.

Deli Divane 31 Ağustos Özeti

Karan’ı evde gece yarısı gören Sadhana şok olur. Karan Sadhana’nın sorusuna yalan bir cevap verir  ve kaçar. Praka kızı Ranvir’in Rajvansh’lara çok gitmesinden hoşnut değildir.

Ranvir Sadhana’ya Sonia’nın teyzesi ile aynı şehirde olduklarının bilgisini verir. Ranvir’den Sonia’nın teyzesinin yerini öğrenen Sadhna’nın aklında bir plan vardır. Alekh Sonia’yı dinler ve onun Karan isimli birisi ile görüşeceğini öğrenir. Alekh bildiklerini Sadhana’ya söyler.

Sadhana Ranvir’den aldığı bilgiyi teyit etmek için Sonia’nın halasının evine gider; ancak orada başka birileri vardır.Deli Divane  4 ağustos

Sadhana olanları Ranvir’in annesi Vasundhara’ya anlarmaya çalışır. Sadhana her ne kadar Rajvansh ailesini Sonia’nın oyunu hakkında bilgilendirmeye çalışsada; Vasundhraa  Sadhana’nın söylediklerine inanmaz. Sadhana’nın Ragini için yalan söylediğini düşünür. Vasundhara ise şüphelenir ve Sadhana’nın söylediklerini teyit için Sonia’nın halasının evine gider. Vasundhara Sonia’nın halasının evine gidince Sonia’yı o evde görür. Sadhana ise ortada dönen olaylara çok şaşırır ve Vasundhara’ya karşı yalancı çıkar. Alekh ise Sonia’nın bir oyun çevirdiğinin farkındadır ve onu hiç sevmemektedir.

Sonia ve Karan arasında bir aşk vardır; ancak Sonia’nın amacı Ranvir’in mal varlığını ele geçirmektir.

Deli Divane 36. Bölüm Fotoğrafları

Deli Divane  36. Bölüm Fragmanı
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Cevapla

Opppps

Sadna Keşke soylemeseydi teyzesine soyleseydi

Cevapla

@merjen&[email protected]

güzel dizi

Popüler Haberler