Deli Divane 30 Eylül cuma Özeti 66. Bölüm Fragmanı Indarjit Ragini’yi İster

Deli Divane 30 Eylülde neler olacak?

deli-divane-66-bolum-fotograflari-30-eylul-resimleri-5Kanal 7 ekranlarında yeni bölümleri ile izleyicisi  karşısına çıkmaya devam eden Deli Divane dizisinde Ragini ve Ranvir’in mutluluğu önünde ki tek engel artık sadece Vasundhara kalmıştır. Zira Ranvir’in babası Indarjıt Ragini’yi babasında istemeye gelmiştir.

Deli Divane 30 Eylül Özeti

Indarjıt oğlu Ranvir’i karşısına alır ve her şeyi açık açık konuşur. Annesi Vasundhara’nın kesinlike bu evliliğe karşı olduğunu ama baba olarak kendisinin oğlunun tercihlerine saygı duyduğunu söyler ve eğer isterse Ragini’yi Vasundhara olmadan da istemeye gidebileceklerini söyler. Indarjit ve ailesi anne Vasundhara olmadan Sharma ailesine Ragini’yi istemeye giderler.deli-divane-66-bolum-fotograflari-30-eylul-resimleri-3

Prakash ise Rajvansh’lar gelmeden önce Kaşalya’yı onlkara hoş geldin demesi konusunda ikna etmeye çalışır; ancak Kaşalya Vasundhara ya çok kırılmıştır; özellikle oğlunun yaşadıklarından sonra

Prakash eve gelen Rajvanshlardan Vasudnhara’yı göremeyince onu sorar; ancak Vasundhara’nın bu evliliğe karşı olduğunu anlar.

Ranvir ise Ragini’ye hediye bir cep telefonu getirmiştir.deli-divane-66-bolum-fotograflari-30-eylul-resimleri-1

Neaveen ise Prakash ve Vino’dan özür diler. Tüm planlarının bir kötülük olduğunu kabul eden Neaveen çok pişman olduğunu söyler.  Indarjıt babası Prkash’dan Ragini’yi ister ancak Prakash’ın tepkisi sert olur ve Vasudhara bu evliliğe evet demeden kendisini kızını veremeyeceğini söyler. Ranvir ise annesini ikna etmeye çalışır.

Deli Divane 66. Bölüm Fotoğrafları 30 Eylül Resimleri

Deli Divane 1 Ekim Cumartesi Özeti 67. Bölüm Fragmanı için [pembebuton]Tıklayınız[/pembebuton]

Deli Divane 30 Eylül Fragmanı 66. bölüm Fragmanı

 

Deli Divane 30 Eylül cuma Özeti 66. Bölüm Fragmanı Indarjit Ragini’yi İster (2 Yorum)