Deli Divane 29 Ağustos Pazartesi Özeti 34. Bölüm Fragmanı Sonia’nın Yalanları

Deli Divane 34. Bölümde neler olacak?

1

Kanal 7’nin gündüz kuşağı dizisi Deli Divane yeni bölümleri ile izleyici karşısına çıkmaya devam ederken Deli Divane dizisi her gün biraz daha büyük bir hayran kitlesi oluşturmaktadır kendine.

Deli Divane dizisi 29 Ağustos Pazartesi günü 34. bölümü ile 16:10 da Kanal 7 ekranlarında sakın kaçırmayın

Deli Divane 29 Ağustos Pazartesi Özeti

Alekh Ranvir’in sevgilisi Sonia’nın telefonda konuştuklarını duyar ve bir ajan gibi duyduklarını Sadhana ve Ranvir’e anlatır. Ranvir ise duydukları ile sok olur ve bu durumu Sonia’ya sorar.

RAgini’nin abisi Vino ise Rajvansh’ların şirkertinde işe girer ancak işi ile ilgili ailesine yalan söyler. Praka ve Kaşalya ise oğullarının yeni işine çok sevinir.

Dolly ise dans yarışmasını kaybetmesi ile Sadhana’ya tepki göstermeye başlar. Alekh ise Dolly’e kızar ve karısı Sadhana’yı ezdirmez. Sadhana’nın Alekh’in yaptığı bu hareket çok hoşuna gider.

Sadhana’ya saldıran Dolly bu seferde annesi Vasundhara’ya saldırır. Dans yarışmasını kaybetmek onun için büyük bir hezimettir ve sorumluları cezalandırmak istemektedir; en çokta o fakir ve kara kıza kaptırması ona koymuştur. 

Alekh ise artık Sadhana’nın elinden de yemek yemektedir. Önceleri Sadhana’ya güvenmeyen Alekh Sadhana’nın doğru sözlüğü karşısında artık ona güvenmiştir. Sadhana Alekh’e sevgi ve saygı ile yaklaşmakta ve onu anlamaya çalışmaktadır. bu durumu gözlemleyen Vasundhara ise durumdan çok memnundur.

Deli Divane 34. Bölüm Resimleri Fotoğrafları

Deli Divane 29 Ağustos Fragmanı

Deli Divane’de Dün

Deli Divane 29 Ağustos Pazartesi Özeti 34. Bölüm Fragmanı Sonia’nın Yalanları (6 Yorum)