Deli Divane 28 Eylül Çarşamba Özeti 64. Bölüm Fragmanı Prakash Kızını Shisir’e Vermez

Deli Divane 28 Eylül Neler Olacak?

deli-divane-28-ekim-resimleri-1 Deli Divane 28 Eylül çarşamba günü 64. bölümü ile 16:10 da Kanal 7 ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Deli Divane dizisinde sonunda Ranvir ve Ragini aşkı başlayacak.

Deli Divane  64. Bölüm Özeti

Shisir  Ragini ile sözlenmeyi reddder. Prakash ise Shisir’in düşüncelerinde haklı olduğunu ve ona hak verdiğini söyler. Raginini’n aklında başka biri varken Shisir ile evlenmesinin hem kızı için hemde Shisir için uygun olmadığını düşünür

Ranvir’in babası İnderjit ise Vasundhara’ya Ranvir’in aşkına olan yaklaşımından dolayı kızar ve onu rahat bırakmasını ister. 

Neaveen ve Avni ise çok sıkıntılıdır zira herkes onların Vino’yu düşürdüğü kumpasın farkına varmak üzerededir.

Ranvir ise Ragini’nin nişanlandığını ve artık onu kaybettiğini düşündüğü için çok sıkıntılıdır ve araba kullanırken de geçmişi hatırlar ve küçük bir kaza geçirir.deli-divane-27-ekim-resimleri-3

Shisir ise Raginin’nin kendisine olan soğuk tavırlarından ve Ranvir ile olan aşkından dolayı sıkıntıyadüşer ve son kararı RAgini’nin babası Prakash’ın vermesini ister.

Vasundhara Ragini’nin Shisir’e verilmesi işine geldiği için Prakash’ın vereceği kararı merak eder.  Prkash’ın kararı Vasundhara’yı da üzer.

Ragini Ranvir hakkında ki düşüncelerini Sadhana ile paylaşır.

Avni ise Vasundhara’dan kocası için aman dilenir ve onun adına özür diler 

Sadhana ve akıllanan Malti Sadhana ve Ranvir’i yeniden bir araya getirmek için plan yapar.

Deli Divane 64. Bölüm Fotoğrafları 28 Eylül Resimleri

Deli Divane 28 Eylül Özeti

Deli Divane 28 Eylül Çarşamba Özeti 64. Bölüm Fragmanı Prakash Kızını Shisir’e Vermez (5 Yorum)