Deli Divane 28 Ağustos Pazar Özeti 33. Bölüm Fragmanı

Deli Divane 28 Ağustos Pazar Neler olacak?

Yalancı Bahar dizisi 28 ağustos pazar günü 33. bölümü ile 16:10 da Kanal 7 ekranlarında olacak. Peki Deli Divane dizisinde 28 Ağustos Pazar günü neler olacak?

221

Deli Divane 28 Ağustos Pazar Özeti

Alekh’de Sadhana ve Ranvir ile pazara gitmek ister. Pazara giden Alekh zihinsel engelli olduğu için esnaflar tarafından tepki ile karşılaşır; ancak Sadhana Alekk’i sakinleştirir.

Ranvir, Sadhana Alekh ve Ranvir’in sevgilisi Sonia çarşıda Alekh’i kaybederler. Alekh arabadan iner ve  kırmızı çantalı bir adamın peşine düşer. Alekh adama sokak artasında saldırır. Sadhana ise kalabalığı bakınca Alekh’in kavga ettiğini görür.  Polisin geldiğini duyan Alekh hemen oradan kaçar.

Vasundhara ise Alekh’in yüzünün gülmesine çok sevinir.

Alekh kaçarken bir kamyona biner; Sadhana’da kamyona biner ve Alekh’i indirmeye çalışır. Alekh ise polisten korktuğu için inmek istemez. Komyon hareket eder. Sadhana her ne kadar kamyoneti durdurmak istese de Alekh engel olur.

Sadhana ise kamyonda Alekh ile vakit geçirme fırsatı bulur ve Alekh’e kendini sevdirir. Sadhana artık Alekh’i tanımaya başlamıştır ve onun ne kadar iyi bir insan olduğunu fark etmiştir.

Dans yarışmasında Vasundhara’nın şike yaptığını öğrenen Sadhana çok üzülür.

Dolly ise en iyi dans öğretmeni ödülünü Ragini’ye kaptırınca çıldırır ve jüri başkanı ile tartışır.

Deli Divane 33. Bölüm Fotoğrafları

Deli Divane 28 Ağustos Pazar Fragmanı

Deli Divane 28 Ağustos Pazar Özeti 33. Bölüm Fragmanı (4 Yorum)

  1. Yazık sana deli divane dizisi bare ben bir yorum yazimde benimde yorumlarim var diyebil hava atarsin gercigi bir yorumla neyin havasini yapicaksin