Deli Divane 25 Eylül Pazar Özeti 61. Bölüm Fragmanı Vino Yakalanır

Deli Divane  61. bölüm Özeti

deli-divane-97-bolum-fotograflari-bidaai-13Deli Divane 25 Eylül Pazar günü 61. yeni bölümü ile saat tam 16:10 da Kanal 7 ekranlarında olacak. Deli Divane 25 Eylül Pazar günü yayınlanacak yeni bölümünde Vino teslim olacak

Deli Divane 25 Eylül  Özeti

Prakash kaçak durumda olan Vino’nun babasının evinde olmasının doğru olmayacağını  polislerin burayı aramaya gelebileceğini düşünür ve Vino’nun anneannesi Sumitra gitmesi gerektiğini söyler. Tam bu arada eve misafirler gelir. Gelen Ragini’nin sözlüsü Shisir ve ailesidir.

Shisir ve ailesi gelir gelmez içeriye poliste gelir ve baskın yapar. Polisin baskını gören Vino ise ailesini daha fazla rezil etmeden polise teslim olur. Vino sonunda tutuklanır.

Malti ise Avni’denm yardım isterken Avni’nin Vino herhangi bir belgeye imza attı mı sorusu Malti’nin aklını karıştırır. Zira kredi kartı meselesi aklına gelir. Karısının  Malti’ye akıl verdiğini gören Neaveen ise ona çok kızar

Vasundhra ise gazetede çıkan haberler ile ilgili gazete editörüne fırçayı basar. Bundan sonra ailesi
ile ilgili yapılacak haberlerin önce kendisine bildirilmesini isteyen Vasundhra editörü tehdit eder.

Shisir ve ailesi ise bunca olan rezillikten sonra bile orayı terk etmezler Vino’nun suçsuz olduklarına inandıklarını ve her ailenin başına böyle şeylerin  gelebileceğini söylerler. Gerçekten de Shisir ve ailesi çok iyi insanlardır. Prakash ise Shisir ve ailesinin bu davranışından çok memnun kalır.  

Deli Divane 61. bölüm Resimleri 25 Eylül fotoğraflarıdeli-divane-99-bolum-fotograflari-6

Deli Divane 25 Eylül Fragmanı 61. bölüm

Deli Divane 25 Eylül Pazar Özeti 61. Bölüm Fragmanı Vino Yakalanır (2 Yorum)