Deli Divane 25 Ağustos Perşembe Özeti 30. Bölüm Fragmanı Praka Törene Katılır

Deli Divane 25 Ağustos Çarşamba Neler Olacak?

Deli Divane 18 Ağustos Çarşamba fotoğrafları (3) Kanal 7 ekranlarında Deli Divane her geçen gün reytinglerini arttırmaya ve kanalının yüzünü güldürmeye devam ediyor. Deli Divane dizisi yeni bölümünde Rajvansh’ların oğullaır için hazırladıklar küçük çaplı resepsiyon olacak ve bu resepsiyona Sadhana’nın ailesi de sürpriz şekilde gelecek.

Deli Divane 30. Bölüm Özeti

Praka Sadhana ve Alekh’in düğün resepsiyonlarına katılır; ancak Praka sıkıntılıdır zira düğüne hep zenginler katılacaktır ve kendisinin de kayda değer bir hediyesi yoktur. 

Sadhana ise dayısı ve ailesinin düğün resepsiyonuna gelmesine çok sevinir ve Alekh’i ailesi ile tanıştırır.

Evin büyük oğlu ile gelini Avni ve Naveen ise Sadhana ve Vasundra arasında yapılan anlaşmayı araştırırlar. Sadhana ise düğün resepsiyonunda Ranvir ile Ragini arasında ki olacak evlilikten bahsedilmemesi ile endişelenir.

Sumitra ise Ragini’n dans yeteneğini kullanarak ona zengin ailelerden birinin yakışıklı oğlunu ayarlamaya çalışır. Evin gelini Naveen ise Praka’nın düğün resepsiyonuna gelmesine çok şaşırır. Naveen Malti’den Sadhana ve evliliği ile ilgili bilgiler almaya çalışır.

Düğüne katılanlar ise SAdhana’nın dayısı Praka hakkında pek iyi düşünmezler. Davetliler para için kızını zengin aileye sattığını söylerler. Sharma ailesi ise düğünde kendileri ile ilgilenilmesine ve kendilerine değer verilmesinden çok hoşnut kalırlar.

Deli Divane 30. Bölüm FotoğraflarıDeli Divane 17 Ağustos Çarşamba fotoğrafları (5)

Deli Divane 25 Ağustos Çarşamba Fragmanı

READ  Deli Divane 15 Ağustos Pazartesi özeti 20. Bölüm Fragmanı Alekh Sadhana'yı Boğmaya Çalışır

Deli Divane 25 Ağustos Perşembe Özeti 30. Bölüm Fragmanı Praka Törene Katılır (1 Yorum)