Deli Divane 24 Eylül Cumartesi Özeti 60. Bölüm Fragmanı

Deli Divane 24 Eylülde neler olacak?


Deli Divane 24 Eylül Cumartesi  günü 16:10 da 60. bölümü ile Kanal 7 ekranlarında olacak. Deli Divane’nin 60 bölümünde Vino polisin elinden kaçacak ve Ranvir ona yardım etmek isteyecek.

Deli Divane 24 Eylül Özetideli-divane-95-bolum-fotograflari-4

Ragini ailesinin önünde Ranvir’den gelen evlenme teklifini reddeder. Zira abisi Vino’nun hayatı onlar yüzünden mahvolmuş ve hapse düşmüştür. Eğer Ranvir ile evlenirse kendisine de bir oyun kurulacağından ve sonun abisi gibi olacağından korkan Ragini bu teklifi reddetmek zorunda kalır. Ranvir reddedilince çok üzülür; ikna etmeye çalışır; ancak Ragini’nin ailesi de bu evliliğe karşıdır.

Ranvir ise bu başına gelenlerin hepsinin sorumlusu olarak annesi Vasundhara’yı görür ve ondan nefret eder.

Malti ise telefona sarılır ve Avni’yi arar. Avni’yi sadık dost olarak gören Malti sonunda Avni’nin çirkin yüzünü görecektir. Avni Vino’yu kurtarma konusunda ne yazık ki Malti’ye yardım etmeyecektir.

Malti ise kocasının kurtulması için son çara kayınbabası Prakash’dan yardım ister. Prakash ise önce yardım etmeyi reddetse de ısrarlara ve babalık içgüdülerine yenik düşer.

Vino polisin elinden kurtulmuştur. Deli gibi polsiten kaçan Vino çok zor durumdadır. Ranvir ise Vino ve Saharma ailesine yardım etmek istiyordur; zira Ranvir Vino’nun suçsuz olduğuna inanmaktadır.

Vino’yu arayan Ranvir onu bulur ama Vino ondan da kaçar. Ranvir ise sonunda Vino’yu bulur. MAlti ve Prakash ise polislerle konuşmak için karakola gider.

Deli Divane 24 Eylül 60. Bölüm Fotoğrafları

Deli Divane 24 Eylül Fragmanı 60. Bölüm