Deli Divane 24 Ağustos Çarşamba Özeti 29. Bölüm Fragmanı Düğün Davetiyesi

Deli Divane 24 Ağustos Salı Neler Olacak?

Deli Divane 9 ağustos salı Deli Divane 24 Ağustos Salı günü yeni bölümü olan 29. bölümü ile Kanal 7 ekranlarında olacak. Peki Kanal 7’nin sevilen dizisi Deli Divane’de 24 Ağustos Salı günü neler yaşanacak? Alekh ve Sadhana bir birlerine ısınacaklar mı? Rajvansh’ların oğullarına yapacakları büyük düğüne Praka katılacak mı? İşte sorularınızın cevapları?

Deli Divane 24 Ağustos Çarşmaba Özeti

Alekh’i anlamaya ve ona yardımcı olmaya çalışan Sadhana yeni bir tehlike daha atlatır. Alekh elinde bıçakla Sadhana’yı korkutur. Sadhana sevgi ile Alekh’in elinden bıçağı alır ve onun için kapıda korumalık yapar ve onu bekler. Alekh Sadhana’yı uyandığında hala kapıda bıçakla görünce ona güvenir.

Sadhana Alekh’in resimlere karşı ilgisine fark eder ve Alekh kendisi için resim yaptığında ona bir süpriz yapacaktır.Deli Divane 8 Ağustos Pazartesi resimleri

Deli Divane dizisinde Rajvansh konağında yapılacak büyük Alekh ve Sadhana düğünü için hazırlıklar sürer. Sadhana ise düğün öncesinde Vasundhara’dan Ranvir ve Ragini düğününün ne zaman olacağını ve Ranvir’in ne zaman Ragini ile evleneceğini öğreneceğini sorar. Vasundhara ise Sadhana’yı bir plan ile oyalar.

Rajvansh’ların Gelin Avni ile Sharma’ların gelini Malti düğün alış verişi için telefonda konuşur. Vasundhara ise Sharma konağına gider ve düğün davetiyesini verir.

Praka ise asla düğüne gelmeyeceğini Vasundhara’ya söyler. Sadhana ise dayısının düğüne gelmemesinden ve düğünde Alekh’in davranışlarından çok kokmuştur. Alekh’in neyi sevdiği neyden korktuğu anlaşılamamaktadır. Özellikle bazı saatlerde yapması gereken şeyleri yapamadığında çok büyük tepki vermektedir; örneğin saat 9 da yemeğini yemezse delirmektedir.

Deli Divane 29. Bölüm Fotoğrafları Resimleri

Deli Divane 29. Bölüm Fragmanı

Deli Divane 24 Ağustos Çarşamba Özeti 29. Bölüm Fragmanı Düğün Davetiyesi (3 Yorum)