Deli Divane 23 Eylül Cuma Özeti 59. Bölüm Fragmanı Ranvir Aşkını İfade Eder

Deli Divane 23 Eylül Neler Olacak

deli-divane-91-bolum-fotograflari-5Deli Divane 23 Eylül cuma günü 59. bölümü ile 16:10 da Kanal 7 ekranlarında olacak. Deli Divane dizisinin yeni bölümü olan 59.bölümde bir evlilik ve aşk teklifi izleyeceksiniz.

Deli Divane 23 Eylül Özeti

Naveen üzerine geçirdiği tüm hisseleri gerçekte Vino kendi üzerine geçirmiş gibi göstererek Vasundhara’ya anlatır. Şirkette Vino’nun çaldıkğı malları öğrenen Vasundhara ise büyük şok geçirir ve Vino ve ailesine karşı kin ve nefret ile dolar. Sadhana ve ailesinin hırsız olduğunu söyler.

Alekh ve Sadhana ise sonunda emellerine ulaşmıştır. Ragini’ye hediye veren Alkeh mutlu olur. Ragini ise hediyesini açtığında içinden bir telefon çıkar ve telefonda arayan Ranvir’dir.

Ranvir sonunda diz çöker ve Ragini’ye aşkını itiraf eder. Ragini bu evlilik teklifini kabul eder; ancak bir türlü mutlu olamaz; zira Vasundhara ve İnderjit bu aşka engel olmak için elinden geleni yapacaktır. Ranvir ise bu aşkı kimseye yedirmeyeceğine söz verir. 

Vasundhara ise Shrarma konağına polisler ile gelir ve Vino’yu tutuklatır. Her ne kadar hem Kaşalya hem de Praka yalvarsa da Vasundhara kesin kararlıdır. Vino cezasını çekmelidir. Durumdan haberdar olan Ragini Ranvir Alekh ve Sadhana ise koşa koşa gelir. Ragini mustekbel kaynanasına yalvarsa da Vasundhara kimseyi dinelemez ve Vino’yu tutuklatır.

Deli Divane  59. Bölüm Fotoğrafları 23 Eylül

 Deli Divane 23 Eylül Fragmanı 59. bölüm

Deli Divane 23 Eylül Cuma Özeti 59. Bölüm Fragmanı Ranvir Aşkını İfade Eder (13 Yorum)