Deli Divane 23 Ağustos Salı özeti 28. Bölüm Fragmanı Praka Gerçekleri Öğrenir

Deli Divane 23 Ağustos Salı Neler Olacak?

deli-divane-100-bolum-resimleri-6 Deli Divane 23 Ağustos Pazartesi günü yeni bölümü olan 28. bölümü ile Kanal 7 ekranlarında olacak. Deli Divane dizisinde 23 ağustos pazartesi günü Praka Sadhana’nın neden kendisine karşı çıktığını ve deli olduğunu  biri ile evlendiğini öğrenir ve bu sorunu çözmek için Rajvanslara gider.

Deli Divane 23 Ağustos  Özeti

Alekh ve Sadhana tapınağa gider; Sadhana ve Alekh’in iyi anlaşmaya başlaması her kesi mutlu eder.  Praka’nın ise gerçekleri sonunda öğrenmiştir ve Sadhana ile konuşmak için Rajvansh konağına gelir.  Konakta Alekh ve Sadhana’nın tapınağa gittiğini öğrenice peşlerinden gider. Rahip tapınakta evlilik ile öğütlerde bulunur. Alekh Sadhana’nın alnına evlilik mühürü koyar.

Dayısını karşısında gören Sadhana onun gerçekleri öğrendiğini anlar ve korkar. Neden bizler için kendini feda ettin diye soran Praka Sadhana’ya isterse onu tekrar eve götürebileceğini ve her şeyi eskisine döndürebileceğini söyler.

Vasundhara Sahana’nın tam Alekh düzelirken bırakıp gitmesinden çok korkar. Praka’da Sadhana’yı elinden tutar ve zorla götürmek ister. Vasundhara Praka’yı durdurmak ister; ancak Praka Vasundhara’ya da olanlar için ve hain planları için kan kusar. Praka Vasundra’yı Sadhana gibi küçük bir çocuğu kandırmakla suçlar.deli-divane-100-bolum-resimleri-4

Praka Sadhana’dan özür diler; ve artık eve gelmesi gerektiğini bu sıkıntıların çözümünün böyle olmaması gerektiğini söyler. Sadhana ise çok kararlıdır. Sadhana Alekh’i bu halde bırakamayacağını ve bu evde eşiyle yaşamını sürdüreceğini söyler. Praka ise Sadhana’dan aldığı olumsuz cevap ile yıkılır

Deli Divane  28. Bölüm Fotoğrafları

Deli Divane  28. Bölüm Fragmanı