Deli Divane 22 Ağustos Pazartesi özeti 27. Bölüm Fragmanı Sadhana Dayısını Ziyarete Gider

Deli Divane 22 Ağustos Pazartesi Neler Olacak?

deli-divane-99-bolum-fotograflari-8 Kanal 7 ekranlarında Sadhana’nın çilesini izlemeye devam ediyoruz. Alekh ile yaşamanın her türlü zorluğunu çeken Sadhana sonunda mutlu bir gün yaşamak içimn dayısının evine gidecek.

Deli Divane 222 ağustos pazartesi günü 27. bölümü ile 16:10 da Kanal 7 ekranlarında olacak. İşte Deli Divane dizisi 27. Bölüm özeti

Deli Divane 27. Bölüm Özeti deli-divane-100-bolum-resimleri-3

Ragini ve evdekiler Sadhana’nun dayısı Praka’yı yumuşatmıştır ve Praka Sadhana’nın eve gelebileceğini söyler. Rajvansh konağına gelen Vino ve Malti Sadhana’ya bu müjdeli haberi verir. Müjdeli haberi alan Sadhana dayısının Shrama konağına gitmek için hazırlanır. Vasundhara’dan izin alan Sadhana odasına gider ve hazırlanır; ancak Malti Sadhana’nın neden Alekh’den ayrı bir odada kaldığına anlam veremez. Sadhana ise Malti’nin kafasında ki sorulara cevap veremez.

Malti fırsat bulmuşken Vasundhara’dan kocası için bir iş ister. Sadhana ise Alekh’in aslen kötü bir insan olmadığını bilmekte; en azında onunla iyi arkada olmaya çalışmaktadır.

Sharma konağında ise Sadhana’nın gelişi heyecanla beklenmektedir. Praka ise hala çok sinirlidir Sadhana’ya ve ona sarılmadan önce bu evliliğin gerçek sebebini açıklamasını ister. Sadhana’nın ise sözler boğazına düğümlenir.deli-divane-99-bolum-fotograflari-3

Deli Divane 27. Bölüm Fotoğrafları

Deli Divane 27. Bölüm Fragmanı

Deli Divane 22 Ağustos Pazartesi özeti 27. Bölüm Fragmanı Sadhana Dayısını Ziyarete Gider (3 Yorum)