Deli Divane 21 Kasım Pazartesi Özeti 118. Bölüm Fragmanı Hizmetçinin Konuşmaları

Deli Divane dizisi neden final yapıyor diye soran arkadaşlara Deli Divane dizisinin daha sezonun ortasında olduğunu ve 220. bölüm ile final yapacağını hatırlarmak isterim. Final yapan dizi Yalancı Bahar olacak. Peki Deli Divane’de 21 kasım pazartesi günü neler yaşanacak? işte Deli Divane 118. bölüm özeti

Deli Divane 21 Kasım özetideli-divane-118-bolum-fotograflari-4

Alekh annesi Vasundhara’ya Ranvir’in evden gitmesine neden olduğu için öfke kusar. RAnvir ise Alekh’i sakinleştirmeye çalışır. Çocukları ile Vasundhara’nın ne kadar sıkıntı da olduğunu gören Ambika ise çok mutlu olur. Vasundhara ağlarken yanına gelen Sadhana kaynanasına destek olur ve onu anlamaya çalışır. Ranvir’in yanına gelen SAdhana Vasundhara’nın çok üzgün olduğundan bahseder. Hizmetçi ise Ranvir’in çantalarını btoplamış ve kapıya getirmiştir Bu arada Ranvir karar değiştirir ve evi terk etmemeye karar verir. Ranvir sonunda evde kalmaya ikna edilmiştir. Bu duruma Alekh, Vasundhara RAgini ve SAdhana sevinriken hizmetli ve Ambika çok üzülür.

Gayatridevi, Sahitya Dhaara Puraskar töreni sebebi ile televizyona çıkan Rajvansh ailesini görür ve geçmişi hatırlar. Hemen Ranvir’i aramak için harekete geçen yaşlı kadın merdivenlerden düşer ve ağır yaralanır. Rajvansh ailesi Sharma ailesinin evinde iken Ranvir ve Ragini Rajvasnh konağına gelir. Ranvir ve Ragini Rajvansh konağında hizmetçi adamı görürler. Adam telefonda biri ile konuşmaktadır. Konuşmaları dinleyen Ranvir hizmetçinin annesi Vasundhara ile konuştuğunu sanar; ancak hizmetli Ambika ile konuşmaktadır.

Ranvir ve Ragini Sharma konağına döner ve tüm aile orada kalırlar.

Deli Divane 118. Bölüm Fotoğrafları

Deli Divane 21 Kasım Fragmanı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Deli Divane 26 Ocak Fragmanı 182. Bölüm Özeti Tarun Tuutklanır