Deli Divane 21 Eylül Çarşamba Özeti 57. Bölüm Fragmanı Ranvir Hindistan’dan Kaçacak mı

Deli Divane 21 Eylül Çarşamba Neler olacak

deli-divane-57-bolum-fotograflari-bidaai-1Deli Divane 21 Eylül Çarşamba günü 16:10 da yeni bölümü olan 57. bölüm ile Kanal 7 ekranlarında olacak.

Deli Divane 21 Eylül Çarşamba özeti

Vino sonunda babasına işi işle ilgili gerçekleri anlatmak için cesaretini toplar; ancak Malti Vino’yu son anda Prakash’ın yanından alır. Prakash ise Vino’nun işi ile ilgili anlatacaklarını merak eder.

Ranvir ise olanlardan sonra Hindistan’dan Amerika’ya gideceğini ve oraya yerleşeceğini açıklar. Ev halkı komple şok olur. Ranvir’in bu kararına Vasundhara sevinirken babası İnderjit ise üzülür. Zira ofiste oldukça başarılı işler yapmaktadır Ranvir.deli-divane-57-bolum-fotograflari-bidaai-9

Neween ise Ranvir’in gidecek olmasına çok sevinir zira az daha aldığı rüşvetler ortaya çıkacaktır. İnderjit oğlunun gitmemesi için onu ikna etmeye çalışır; ancak Vasundhara’nın tepkisi ile karşılaşır.

Alekh ise Ranvir’in gitme kararına çok kızar ve ona küser; ama yine de onu hava alanına kadar götürmek ister. Alekh hava alanında Ranvir ile duygusal bir konuşma yapar ve ona gitmemesi için yalvarır. deli-divane-57-bolum-fotograflari-bidaai-4

Ragini ise Ranvir’in gideceği haberini Malti’den alır ve telefon beklemeyi bırakarak ağlamaya başlar; çünkü tüm ümitleri bitmiştir.

Ranvir’in aklında ise Anamika ile ilgili hatıraları vardır. Hayatta her şeyin güzellikten geçmediğini düşünen Ranvir’in gitme kararı değişecek mi?

Deli Divane  57. Bölüm Fotoğrafları

Deli Divane 21 Eylül Fragmanı 57. bölüm

Deli Divane 21 Eylül Çarşamba Özeti 57. Bölüm Fragmanı Ranvir Hindistan’dan Kaçacak mı (7 Yorum)