Deli Divane 21 Ağustos Cumartesi özeti 26. Bölüm Fragmanı Alekh’in Korkuları

Deli Divane 21 Ağustos Cumartesi Neler Olacak?

deli-divane-100-bolum-resimleri-1 Deli Divane dizisinde Sadhana Rajvansh’lara gelmiştir; ancak burada Alekh ile anlaşmak o kadar kolay olmayacaktır. Alekh’in neyden korkacağı neye tepki vereceği hiç belli değildir. Konakta Sadhana’nın yardımcıları evin gelini ve büyük oğludur. Konakta Alekh’i sakinleştirme işi ise teyzdedir. Alekh sevgi ile iyileşecektir; ancak sevgiden yoksun tek kişi Alekh’in annesi Vasundhara’dır.

Deli Divane dizisi 21 Ağustos Cumartesi günü yeni bölümü olan 26. bölümü ile 16:10 da Kanal 7 ekranlarında. Peki Deli Divane 26. bölümde neler olacak? İşte Deli Divane 26. bölüm özeti ve tüyoları

Deli Divane 21 Ağustos Cumartesi Özeti

Alekh ve Sadhana’ya bir gerdek gecesi odası hazırlanır ve oda süslenir; ancak odanın içine yanlışlıkla konulan bir gül Alekh’in çıldırmasına yeter ve Sadhana’ya saldırır; Sadhana’yı Alekh’in teyzesi Ambika kurtarır. Ambika her ne kadar Alekh’i sakinleştirmeye çalışır.Sadhana’yı sakinleştirmek ise evin abisi  ve gelinine düşer. Avni ve Naveen Sadhana’yı sakinleştirir.
Vasundhara ise suçu Sadhana’da arar; ancak  Avni ve Naveen karşı çıkarlar ve Sadhana’nın suçsuz olduğunu savunurlar.
Ragini ise Sadhana’ya telefonda ulaşmak ve onun durumunu sormak ister; ancak babası Praka buna izin vermez. Sadhana’nın artık aranmayacağını sorulmayacağını artık onun yok hükmende kabul edilmesini ister.
Sadhana’nın neden böyle bir işe kalkıştığını anlatan Ragini babasını biraz yumuşatsa da Praka için geri dönüş yoktur. İçi yansa da bir keresilmiştir yeğeni Sadhana’yı.

Rajvansh’larda Sadhana’ya ayrı bir oda verilir.

Deli Divane 26. Bölüm Fotoğraflarıdeli-divane-99-bolum-fotograflari-4

Deli Divane 26. Bölüm Fragmanı

Deli Divane 21 Ağustos Cumartesi özeti 26. Bölüm Fragmanı Alekh’in Korkuları (2 Yorum)