Deli Divane 20 Eylül Salı Özeti 56. Bölüm Fragmanı Shishir Ragini ile İstemeye Gelir

Deli Divane 20 Eylül Özeti

Deli Divane dizisi 20 eylül salı günü 56. bölümü ile 16:10 da Kanal 7 ekranlarında olacak. Deli Divane dizisinin 56. bölümünde Ragini Ranvir’i seve seve başka bir erkek ile görüşmek ve evlilik planları yapmak zorunda kalır. Ranvir ise kafasını dağıtmak için tatile mi gidecektir?

Deli Divane 20 Eylülde neler olacak?

deli-divane-68-bolum-fotograflari-2-ekim-resimleri-2

Alekh karısı Sadhana’nın üzülmesine dayanmaz ve bu olayların suçlusunun o olmadığını anlatmaya çalışır. Ambika ise Sadhana’yı teselli eder. Neween ise hain planına devam eder. Bu planın sonunda Sharma ailesi için felaket vardır. Neween Vino’dan aldığı imzayı kopyalar ve onu bankaya borçlandırır.

Ragini dayısının evine gider; ancak orada kendi akrabaları tarafından dışlanır ve resmen yok sayılır. Sadhana özür diler ve çok yakında Ragini’nin evleneceğini söyler.

Alekh ise her şeyin güzel olması ve tüm sorunların gitmesi için Sadhana ile birlikte dua eder. Kaşalya ise kızı Ragini’yi rahatlatmaya çalışır. Ragini Vasundhara ile konuştuktan sonra Sadhana’ya olan tavırlarını değiştirir.

Sumitra ise RAgini’ye çok iyi bir aileden söz alır. Shishir isimli bir gencin ailesi Ragini’yi istemeye gelir. Kaşalya ve Praka bu istemeden dolayı çok mutlu olur ve kızları için iyi bir damat adayı bulduklarını düşünür. Praka kızının sevdiği olduğu halde bu damat adayı ile görüşmeyi kabul etmesini çok olumlu karşılar. Shishir çok iyi  bir çocuktur; ailesi de oldukça iyi bir ailedir; ancak Ragini deli gibi Ranvir’e aşıktır.

Ragini ne zaman Shishir’i görse Ranvir ile konuşmaları aklına gelir ve üzülür.

Vasundhara ise oğlunu tatile göndermek ve Ragini’den uzaklaştırmak ister.

Shishir ise Ragini’yi koşulsuz kabul ettiğini ve tüm isteklerini kabul edeceğini söyler. Peki bu Shishir’in görücü gelmesi ise Rajvansh ailesi arasında bir ilişki var mıdır?

Deli Divane 20 eylül Fragmanı 56. bölüm

Deli Divane 20 Eylül Salı Özeti 56. Bölüm Fragmanı Shishir Ragini ile İstemeye Gelir (12 Yorum)

  1. 63 bölümdeki şarkının adı ne bilen varmı arıyorum bulamıyorum bilen yazabilirmi lütfen

  2. Alemin teyzesi babasını öldürdü alek o sırada bunu girmiş merdiven lerden dusmus o sırada teyzesi yanında olduğundn onu iyi bilmiş anne sini kötü bunun gibi bisey