Deli Divane 20 Ağustos Cuma özeti 25. Bölüm Fragmanı Sadhana Gelin Gelir

Deli Divane 20 Ağustos Cuma Neler Olacak

deli-divane-12-ekim-resimleri-bidaai-2 Deli Divane dizisinde Vasundhara’nın planı tıkır tıkır işlemeye devam etmektedir. Vasundhara Alekh’in ne kadar sıkıntılı olduğunu Sadhana’nın dayısı Praka’ya göstermemeye çalışsa da Praka sonunda plana uyanmış; ancak Sadhana’yı ikna edememiştir. Kanal 7 ekranlarının sevilmeye başlanan yeni dizisi Deli Divane 20 ağustos cuma günü 25. bölümü ile gündüz 16:10 da Kanal 7 ekranlarında olacak.

Peki Deli Divane dizisi 25. Bölümde neler olacak? İşte Deli Divane 20 Ağustos Cuma özeti

Deli Divane 20 Ağustos Cuma özeti

Deli Divane dizisinde Sadhana’nın dayısı Praka damar Alkh’in hareketlerinden ve Vasundhara’nın Alekh’i gizlemesinden dolayı bu düğünü iptal etmek ister; ancak Sadhana her şeyin devam etmesini ister. Sadhana çok üzgündür ama herkesin iyiliği için bu oyuna devam etmelidir. Sadhana’yı almaya gelen Alekh,  Ambika ve Naveen Sadhana’yı kız evinden çıkarırken; Praka beklenmedik şekilde Sadhana’nın bavulunu yere fırlatır  ve artık bir kızı olmadığını söyler. Sadhana ve tüm misafirler çok büyük şok yaşar. 

Sadhana kız alma ritüellerini gerçekleştirmek için eve geri döner; ancak dayısı Praka onu hiç bir şekilde affetmez ve hiç bir şeye izin vermez. Her ne kadar Praka ikna edilmeye çalışsa da ikna edilemez.

Sadhana ağlaya ağlaya bavulunu toplar ve yola çıkarlar. Yolda Sadhana’yı sakinleştirmek Alekh’in teyzesi Ambika’ya düşerdeli-divane-12-ekim-resimleri-bidaai-3. Ambika hayatın devam ettiğini ve bu hayattan zevk alması gerektiğini Sadhana’ya söyler.

Rajvansh ailesi ise Vasundhara’nın bie şeyler karıştırdığının farkındadır; ancak kimsenin Ranvir ile ilgili verdiği sözden haberi  yoktur; Sadhana ise Vasundhara’ya güvenmekte ve verdiği sözü tutacağını düşünmektedir.

Sadhana ise evden ayrıldığına çok üzgündür; dayısını o halde bırakıp gitmek çok zor olmuştur.

Deli Divane 25. Bölüm Fotoğrafları

Deli Divane 25. Bölüm Fragmanı

Deli Divane 20 Ağustos Cuma özeti 25. Bölüm Fragmanı Sadhana Gelin Gelir (9 Yorum)

  1. Bakmasaniz daha iyi olur buda yalanci baharin sonu arkeyle madhunun olmesi kimi bu dizidede sadna olecek