Deli Divane 19 Eylül Özeti 55. Bölüm Fragmanı Vasundhara Ragini ve Sadhana’nın Arasını Bozmar

Deli Divane 19 Eylül de Neler Olacak?

deli-divane-98-bolum-fotograflari-5

Deli Divane dizisinin yeni bölümü heyecan ile beklenirken Deli Divane dizisinde 19 eylül pazartesi günü Vasundhara yeni bir plan peşine düşer. Vasundhara’nın yeni planı Ragini ve Sadhana’yı düşman etmek ve Ragini’den kurtulmaktır.

Deli Divane dizisi 19 eylül pazartesi günü 14:10 da 55. bölümü ile Kanal 7’de

Deli Divane 19 eylül özeti

Ranvir öfkeden delirir ve kendisini Sadhana’nın yanında alır. Sadhana’ya öfkesini kusan Ranvir onun her şeyi bildiğini ve kendisine tuzak kurduğunu düşünür. Vasundhara ise her şeyi duyar.

Vasundhara telefon ile Ragini’yi aratır Avni’ye ve onunla buluşup konuşmak istediğini söyler. Neween ise boru hattı projesi konusunda Vino’yu görevlendirir; zira bu proje oldukça kritik öneme sahiptir Neween için. Vino ise bu proje de kendisi için gelen tehlikeli planı görememektedir. Ragini ise kafasına açık tenli olmayı koymuştur. Eğer açık tenli olsaydı Rajvnash ailesine bile gelin olabileceğini düşünmektedir.

Sadhana ise Alekh’e kötü olan her şeyden kendisinin sorumlu olduğunu anlatır; Alekh ise karısını üzülmemesi için telkin etmeye çalışır. SAdhana ise bu zor zamanlarda yanında olmaya çalışan Alekh’e aşık olmaya başlar.

Vasundhara ise Ragini ve Sadhana’nın arasının bozuk olduğunu fark eder ve aralarını açmak ve onları bir birine düşman etmek için yeni bir plan yapar. Vasundhara Ragini ile konuşmasında onun esmer ve çirkin olduğunu yüzüne vurarak Ranvir’in ilk gördüğünde onunla ilgili düşüncelerini ona anlatır  ve asla böyle bir evliliği düşünmemesi gerektiğini söyler.

Bu plandan haberdar olan Sadhana ise acil Ragini ve Ranvir ile konuşmak ister. Sıkntılı şekilde araba kullana Ranvir ışıklarda Ragini ile karşılaşır ve ….

Deli Divane 19 Eylü Fragmanı 55. bölüm

Deli Divane 19 Eylül Özeti 55. Bölüm Fragmanı Vasundhara Ragini ve Sadhana’nın Arasını Bozmar (2 Yorum)

  1. Allah belanı versin sadna pasif geri zekalı aptal.O geri zekalı hırsız, basit aileden çektiklerine katlanıyordu.Aç gözlü zenginlik budalası kerpiç yüzlü,basit vasu,ucuz kadın,avni,çirkin yaratık,malti,Aman Allahım bu kadar basit ve adilerle dolu bir dizi olamaz Ya ragini malti gibi,ucuza katlanıyor.Lanet olsun sizlere ucuzlar.Basitler.