Deli Divane 18 Kasım Özeti 115. Bölüm Fragmanı Ranvir ve Ragini Barışır

Deli Divane 18 Kasım cuma günü 16:10 da Kanal 7 ekranlarında olacak. Kanal 7 yayın yönetmeni Zahit Akman’ın kararı ile Deli Divane dizisi saati değişmedi. Deli Divane haftanın her günü 16:10 da Kanal 7 ekranlarında olacak. Peki Deli Divane’nin 18 Kasım cuma günü yayınlanacak yeni bölümünde Alekh’i tedavi edecek doktora ulaşılabilecek mi? deli-divane-115-bolum-fotograflari-7

Deli Divane 18 Kasım Özeti

Ranvir Ragini için çocuklardan oluşan bir sürpriz hazırlar. Ragini yaşananlardan dolayı çok üzgündür. Ranvir ve Ragini konuşarak tüm yanlış anlaşılmaları çözerler. Ranvir getirdiği çocuklarında yardımı ile Ragini’nin gönlünü kazanmayı başarır. Ranvir sonunda karısını evine götürebilecektir. Ragini anneannesinin yanından ayrılır.

Sadhana ve Alekh sonunda Dr.Rastogi’nin adresini ve fotoğrafını bulur. Sadhana ve Alekh  Dr.Rastogi’niyi telefonda ararlar ancak ulaşamazlar vakit kaybetmeden taksiye atlayan Sadhana ve Alekh  Dr.Rastogi’nin adresine gider; ancak ıssız yerde olan adreste bir adam çıkar  Dr.Rastogi’nin burada olmadığını söyler.

Inderjit gönderdiği adam ise  Dr.Rastogi’nin elini kolunu bağlar ve Sadhana ve Alekh’in  Dr.Rastogi’ni ile görüşmesini engel olur. Sadhana ve Alekh’in r.Rastogi’niye ulaşması bir felaket olacaktır Inderjıt için.

Sadhana ve Alekh adresten ayrılırlar; ancak kendilerini bekleyen taksi de gitmiştir. Sadhana ve Alekh o ısısız yerden korkarlar. Vasundhara ise Malti’den Alekh ve Sadhana’nın eve dönmediğini öğrenince çok kızar.  Alekh ve Sadhana sonunda Sharma konağına zor da olsa döner.

Kaşalya gelinine yemek hazırlar; ancak Malti’nin annesi Kaşalya ile dalga geçer.

Peki sizce Inderjıt kendi oğlunun iyileşmesini neden istemez? Inderjet neyden korkmaktadır? Yorumlarınızı bekliyoruz…

Deli Divane 115. Bölüm Fotoğrafları

Deli Divane 18 Kasım Fragmanı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Deli Divane 9 Aralık Cuma Özeti 136. Bölüm Fragmanı

Deli Divane 18 Kasım Özeti 115. Bölüm Fragmanı Ranvir ve Ragini Barışır (15 Yorum)

  1. bir baba evladına bunu nasıl yapar acaba belki de gerçekler ortaya çıkınca hapse girecek diye korkmaktadır

  2. Sala caniarim necesiz . Bu dizini eveleri cox sixici idi. Aleke pisdik eden xalasi ambikadi o qorxuzur onu .Cunki aleki babasi onun uzunden olub .Ambika bayram gunu gelib alekin banasiyla dalawir orda da vasundura kimi geynir sacnada qirmizi gul taxir .Bu sirada baba kalp kirizi kecrir ve olur . Bunu alek goru qacir ambikada arxasinca kacir alek pilekenerden duwur her kes kowub gelir bu sirada anasin gorur bawinda gul oncu vasundradan zehlesi gedir . Alek normal adam donwecek ve sadnayla ayrilacaq bawqasi ile evlenecek .