Deli Divane 17 Eylül Özeti 53. Bölüm Fragmanı Vasundhara Ragini’yi Arar

Deli Divane 17 Eylülde Neler Yaşanacak?

Deli Divane 17 Eylül Cumartesi günü 53. bölümü ile 16:10 da Kanal 7 ekranlarında olacak. Deli Divane’nin 53. bölümünde ise Vasundhara Sadhana’yı kolundan tutar ve hesap sormaya Praka’nın ve Kaşalya’nın yanına gider.

Deli Divane 17 Eylül Özeti

deli-divane-102-bolum-fotograflari-bidaai-9

Ragini telefon arkaşının kim olduğunu ve onunla arasında nasıl bir ilişki olduğunu bir mektup yazarak annesine bildirir. Malti’ni söyledikleri ve bu olayı bilmesi ile ayrı bir şok olan aile bir de karşısında Vasundhara’yı görünce bir kez daha şok yaşar. Vasundhara iyilik için gelmemiştir. Onun amacı öfke kusmaktadır; zira yanında Sadhana’nı da sürükleyip getirmiş ve tüm bu olanlarında Sadhana’nın oyunu olduğunu söyler.

Sadhana ise dayısının yanında rezil olmuştur; ancak hala da kendisinin bir suçu olmadığını ağlayarak anlatmaya çalışır; ancak Vasundhara’nın dayısına karşı suçlamaları çok ağırdır ve herkesi çok üzmüştür. Praka ise kendini düşünmez ama kızına yapılan hakaretleri ve onun Ranvir’in iyi niyetini istismar ettiği düşüncesine üzülür. Zira Vasundhara’ya göre Ranvir büyük bir şok yaşamıştır ve Sadhana ve Ragini çocuğun bu şokunu istismar etmişlerdir. Bu plandan Praka’nın da onayı ve bilgisi olduğunu da söyler.

Vasundhara gider ama derler bitmez Praka çıldırmış gibi herkezden Vasundhara suçlamaları ile ilgili bilgi ister ve hesap sorar. Kaşalya ise yeni öğredi,ğine dair yeminler eder; ancak inandıramaz.

Ranvir’in babası ise Ragini ve Ranvir arasında yaşanna olayların gerçek yüzünü bilmek ister.

RAnvir ve Alekh ise anne ve babası ile festivale giderler.

 

Deli Divane 17 Eylül Özeti 53. Bölüm Fragmanı Vasundhara Ragini’yi Arar (7 Yorum)

  1. Cokbeyenerek izliyordum ama gerçekten sıkıcıoldu ve gına geldi çok uzattılar ranvir ve ragininin birbirlerini tanımasını.bukadar yavaş gelişmese olaylar boskonular iyiolur.